RU

Знецінення гривні триватиме?

16.02.2009, 17:45

Підтримку курсу на нинішньому рівні і його адміністративне обмеження не здатне балансувати ринок, і девальвація залишається неминучою. Так вважають аналітики компанії "Astrum Investment Management".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі компанії, експерти вважають, що позитивні дані щодо платіжного балансу не надали значного впливу на валютний ринок - долар продовжував торгуватися у коридорі 7,8-8,0 грн. Національний банк України (НБУ) продав $76 млн., а пропозиція долара від учасників ринку залишалася мінімальною.

У свою чергу, дилери відзначають збільшення активності у торгівлі євро, на яке не поширилися обмеження курсу з боку НБУ. "Ситуація розвивається за знайомим сценарієм жовтня-листопада 2008 року - утримання курсу, "спалення" резервів, а потім - скорочення інтервенції і новий курсовий рівень. Ми позитивно оцінювали високу активність НБУ на початку місяця, коли на ринку була присутня невизначеність з приводу дій уряду і отримання кредиту МВФ, однак зазначали, що така політика можлива тільки нетривалий час. Зараз, коли невизначеність затяглася, підтримку курсу на нинішньому рівні і його адміністративне обмеження не здатне балансувати ринок, і девальвація залишається неминучою", - вважають експерти "Astrum Investment Management".

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини