RU

Задорожнюк і Вербилло: Ми показали сильне емоційне катання

23.02.2010, 11:25

На перших у своїй кар'єрі зимових Олімпійських іграх українські фігуристи Ганна Задорожнюк і Сергій Вербилло посіли 16-те місце у змаганнях танцювальних пар. Відкотивши довільну програму на 79,26, українці отримали 163,15 балів за сумою трьох танців. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

"Ми чекали від Олімпійських ігор нових вражень і отримали їх. Перед нами було поставлено завдання виступити якнайкраще і показати чисте прокатування. Як ми впоралися з цим завданням? У першому танці, обов'язковому, - на 100 відсотків. У двох подальших видах програми були технічні неточності. Проте ми показали сильне емоційне катання, і наш тренер це оцінив", - прокоментували фігуристи свій виступ.

Золоті медалі виграли представники Канади - Тесса Вірту і Скотт Мойр, що набрали в трьох програмах 221,57 бала. Друге місце і срібні медалі дісталися парі з США Мірил Девіс і Чарлі Уайт. У їхньому активі 215,74 бала. Бронзові нагороди виграли російські фігуристи Оксана Домніна і Максим Шабалін. За сумою трьох програм пара набрала 207,64 бала.

Портал ЛІГА.net пропонує стежити за подіями турніру на спеціальному проекті Олімпіада-2010

Огляд 10-го дня Олімпіади>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини