RU

Ющенко - ідеологічний опонент Кремля. Партія регіонів вже не його фаворит

07.10.2008, 16:16

Російський чинник відіграватиме серйозну роль на парламентських і президентських виборах в Україні. Такі висновки аналітичного дослідження експертів Агентства моделювання ситуацій (АМС), які сьогодні на прес-конференції представив його директор Віталій Бала.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Бала наголосив, що на сьогодні Секретаріат Віктора Ющенка програв боротьбу за конструктивну співпрацю з Кремлем. Він передбачив, що глава української держави став ідеологічним опонентом Кремля, і перемовини з Секретаріатом В. Ющенка вже ніхто в Кремлі вести не буде, також як і з членами команди Секретаріату Президента. Такими як Раїса Богатирьова, Гончарук тощо. Крім того, Партія регіонів вже не є головним фаворитом Кремля у внутрішньополітичній комунікації.

В. Бала вважає, що на ставлення Кремля до Партії регіонів, і, зокрема, до її лідера Віктора Януковича, вплинув особистісний чинник. В. Бала наголосив, що, на його суб'єктивну думку, така людина, як Володимир Путін, не могла мовчки терпіти те, що він двічі вітав В. Януковича з перемогою на президентських виборах, тоді як В. Янукович вибори програв. "Якщо я тебе привітав, то ти повинен був стати Президентом, а якщо не став, то ти підставив мене", - пояснив В. Бала. До того ж, як відповів заступник директора "Агентства моделювання ситуацій" Олексій Голобуцький, Росія не любить "слабаків", а Віктор Янукович виявив слабкість.

Загалом експерти "АМС" вважають, що питання відносин із Росією необхідно максимально позбавити політичної складової. Тільки за таких умов Кремль дистанціюватиметься від втручання у внутрішньополітичну ситуацію в Україні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини