RU

Яценюк прогнозує відтік депозитів

11.06.2010, 15:10

Податок на депозити, який передбачається проектом нового податкового кодексу, призведе до відтоку грошей з депозитів та їхньої тінізації. Про це заявив у коментарі журналістам лідер "Фронту змин" Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Яценюк зазначив, що ідея податку на депозити не нова, і про неї говорилося ще близько п'яти років тому. "Я тоді був керівником Національного банку. У принципі, я розумію, що потрібні додаткові джерела прибутків. Тільки що ви цим зробите? Цим ви заженете далі у "тінь" ті депозити, які сьогодні є в банківській системі", - сказав він.

А.Яценюк наголосив, що перш ніж вводити такий податок, необхідно прийняти закон про амністію капіталів і дати змогу всім офіційно внести свої гроші на банківські рахунки.

За словами А.Яценюка, введенню податку на депозити має також передувати налагодження ситуації у загальній системі оподаткування. "Наведіть порядок, а потім беріться за оподаткування таких спеціальних прибутків, як депозити. Моя позиція незмінна: спочатку треба повністю всю систему відновити, а не шукати ті прибутки, які дадуть миттєвий ефект, тому що вони дадуть такий ефект, але у річній перспективі з депозитів почнуть "тікати" гроші", - сказав він.

Проект Податкового кодексу>>>

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини