RU

Українські банки потрапили у Топ-500 брендів світу

17.02.2009, 09:23

Агентство "Brand Finance" опублікувало рейтинг 500 найбільших світових фінансових компаній за вартістю бренду, що розраховується з урахуванням капіталізації компанії, а також прогнозу на найближчі п'ять років. До топ-500 увійшли одразу два українські банки - "Райффайзен Банк Аваль", котрий у рейтингу зайняв 373-е місце, і "Укрсоцбанк" (473-е).

Як повідомляє газета "Дело", бренд "Райффайзен Банку Аваль" оцінили у $130 млн., що у 195 раз менше вартості лідира в рейтингу - бренду HSBC. Товарному знакові присвоєно рейтинг ВВВ, що означає рівень вище середнього.

Бренд "Укрсоцбанку" агентство "Brand Finance" оцінило у $83 млн. До речі, цей банк вже не вперше потрапляє у поле зору рейтингового агентства. Минулого року він не потрапив у топ-500, зайнявши 507-е місце. Тоді його бренд коштував утричі дешевше - $29 млн.

Лідером рейтингу став британський банк HSBC, чий бренд оцінили у $5,36 млрд. До трійки також потрапили два американські банки - "Bank of America" і "Wells Fargo". За ними йдуть іспанський "Banco Santander" і китайський ICBC.

На думку аналітиків, потрапити у топ-500 в період кризи українським банкам допомогло, насамперед, зниження вартості і скорочення кількості міжнародних брендів, а не подорожчання торгових знаків.

Фінансова криза боляче вдарила по всіх фінансових установах. Загальна вартість найбільших світових фінансових брендів, за оцінкою "Brand Finance", знизилася на $209 млрд. Зокрема, американські бренди внаслідок кризи втратили 40% вартості, британські - 15%.

"Райффайзен Банк Аваль": довідка і добірка новин>>>
"Укрсоцбанк": довідка і добірка новин>>>
Банки і банківські послуги: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини