RU

Тимошенко просить "натиснути" на депутатів заради зміни Держбюджету

16.07.2008, 11:39

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко просить підприємства та громадськість "натиснути" на народних депутатів з метою прийняття змін до Державного бюджету на 2008 рік. Про це вона заявила, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко зауважила: "Я прошу всіх міністрів у своїх лініях, лініях Асоціації громадських організацій, лініях підприємств, які у змінах до Державного бюджету на 2008 рік мали отримати допомогу держави, продовжити роботу стосовно домовленостей про початок співпраці з фракціями парламенту... Для того, щоб все-таки прийняти зміни та доповнення до Державного бюджету на 2008 рік".

Ю. Тимошенко вважає за необхідне співпрацювати зі всіма фракціями щодо цього питання - як з опозиційними, так і з провладними. "У будь-якому випадку, нам необхідно через громадськість, через тих, хто мав отримати додаткові гроші... прийняти зміни до бюджету", - підсумувала глава українського уряду.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада не підтримала у першому читанні урядовий проект змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини