RU

Суперечка навколо посади Стельмаха може вплинути на долар

27.01.2009, 12:24

Скасування парламентом своєї постанови про призначення Володимира Стельмаха головою Національного банку України (НБУ) має пряму загрозу для валютного курсу. Таку думку ЛІГАБізнесІнформ озвучив керівник активами компанії "Astrum Investment Management" Олег Неплях.

"Подібні дії мають пряму загрозу для валютного курсу, оскільки вони зустрінуть жорсткий опір з боку Президента України і внесуть дестабілізаційний ефект у політику НБУ. У випадку, якщо НБУ вдасться зберегти дієздатність, йому доведеться посилити свою присутність на міжбанку для подолання психологічних наслідків від конфлікту. У разі ж виникнення двовладдя в НБУ можливі різкі валютні стрибки", - відзначає експерт "Astrum Investment Management".

О.Неплях констатує, що станом на понеділок спокій на міжбанку вдалося зберегти. "НБУ чітко дав зрозуміти, що має намір продовжувати ревальвувати гривню, що дозволило національній валюті залишитися на рівні 8,15 грн. за долар", - наголосив він.

Нагадаємо, незважаючи на вчорашнє звільнення парламентом глави НБУ В.Стельмаха, Національний банк продовжує утримувати пару гривня-долар стабільною. На 27 січня офіційний курс американської валюти як і раніше встановлено на рівні 770,0000 гривень за $100.

Долар в Україні стабільний з кінця минулого року: курс американської валюти на рівні 7,70 грн. було встановлено ще на 29 грудня 2008 року.

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>
Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини