RU

Санний спорт. Українці посіли 16-те і 19-те місця

18.02.2010, 10:00

В Уістлері, який приймає олімпійські змагання з санного спорту, завершили програму двомісні екіпажі чоловіків. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

Україну на змаганнях представляли два екіпажі - Андрій Кись - Юрій Гайдук і Роман Захарків -Тарас Сеньків. За підсумками змагань, українці посіли відповідно 16-те і 19-те місця. Перемога за австрійцями, срібні медалі в активі латвійського екіпажу, бронзові нагороди вручили німецьким саночникам.

На думку старшого тренера збірної України з санного спорту Ігоря Воропаєва, однією з причин невдалого виступу можна вважати зміну траси: "І дівчат, і чоловічі двійки ми готували до швидкісної траси, адже знали, якою буде олімпійська траса. Зокрема саме такій підготовці приділяли основну увагу під час останніх тренувальних зборів в американському Солт-Лейк-Сіті. Після трагічного випадку з грузинським саночником траса була змінена, а зі змінами зменшилася і швидкість. Як виявилося, ми до цього не встигли підготуватися - і те, що має стати більш легким, для нас виявилося більш складним. Безперечно, результатами ми незадоволені", - зазначив тренер.

Портал ЛІГА.net пропонує стежити за подіями турніру на спеціальному проекті Олімпіада-2010.

Огляд п'ятого дня Олімпіади >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини