RU

"Родовід Банк" може увійти до 10-15 найбільших банків України

27.02.2009, 13:36

Участь держави в рекапіталізації "Родовід Банку" зробить його повноцінним інструментом ефективного виконання державних програм із кредитування економіки. Крім того, "Родовід Банк" отримає підтримку від держави, яка дозволить йому увійти до 10-15 найбільших банків України. Про це сказав голова Правління "Родовід Банку" Дмитро Єгоренко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "Родовід Банку", за словами Д.Єгоренка, співпраця банку і держави надасть вкладникам банку додаткові гарантії захисту їхніх інтересів, вселить у вкладників упевненість, що банк буде виконувати свої зобов'язання у повному обсязі, що допоможе відновити довіру до банківської системи загалом.

"Прийнятий акціонерами план співпраці банку з державою, безсумнівно, є вигідним як для банку, так і для держави. Фактично, держава отримує ще один банк, який може бути використаний для ефективного виконання державних програм, що дуже важливо для держави в період кризи", - відзначив голова правління "Родовід Банку".

Нагадаємо, акціонери "Родовід Банку" на позачергових зборах ухвалили рішення про передачу 50%+1 акції банку у власність держави.

"Родовід Банк" заснований в 1990 році, згідно із класифікацією НБУ входить до групи великих банків України. Станом на 1 січня 2009 року активи банку становлять 13 млрд. 195,7 млн. грн., кредитний портфель - 9 млрд. 872,0 млн. грн, власний капітал - 1 млрд. 410,2 млн. грн. 2008 рік банк закінчив з чистим прибутком 34,609 млн.грн.

"Родовід Банк": довідка і добірка новин >>>

Банки і банківські послуги: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини