RU

"Промінвестбанк" відзвітував про надходження грошей на рахунки

31.12.2008, 12:09

У "Промінвестбанку" підтверджують надходження 1,1 млрд. грн. на рахунки банку для викупу додемісії акцій. Про це повідомляє прес-служба банку.

"Від консорціуму акціонерів на рахунки банку вже надійшло 1,1 млрд. грн., з яких 75% - кошти "Внешэкономбанка" (ВЭБ)", - сказали у прес-службі ПІБу, передає УНІАН.

Нагадаємо, раніше акціонери "Промінвестбанку", а саме "Slav AG", і російський "Внешэкономбанк" домовилися про спільну участь у фінансовому оздоровленні ПІБу. Як відзначив тимчасовий адміністратор ПІБу Володимир Кротюк, кошти ВЭБу спрямують виключно як ресурсну базу у вигляді депозитів, а про участь російського банку в капіталі ПІБу не йдеться.

ЗАТ "Промінвестбанк" (АКПІБ) (м. Київ) створений у серпні 1992 року, входить до групи найбільших банків за класифікацією НБУ. За даними тимчасового адміністратора В. Кротюка, у листопаді 2008 року 68% акцій "Промінвестбанку" придбав австрійський холдинг "Slav AG", кінцевими бенефіціарами якого є фізособи-резиденти України (у ЗМІ ними називають братів Андрія і Сергія Клюєвих).

Криза "Промінвестбанку": добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини