RU

"Промінвестбанк" скасовує мораторій для кредиторів

19.02.2009, 12:42

Тимчасовий адміністратор "Промінвестбанку" (ПІБ)з 20 лютого відміняє мораторій на задоволення вимог кредиторів банку. Про це на прес-конференції повідомив тимчасовий адміністратор ПІБу Володимир Кротюк.

"У зв'язку з тим, що ситуація в банку нормалізувалася і є досить ресурсів для підтримки ліквідності, тимчасовий адміністратор ухвалив рішення про дострокове розблокування коштів клієнтів банку, які потрапили під дію мораторію. Розблокування коштів, які потрапили під дію мораторію, буде проводитися із завтрашнього дня", - сказав В.Кротюк, якого цитує УНІАН.

За його словами, із завтрашнього дня всі юридичні і фізичні особи, рахунки яких було заблоковано, можуть використати кошти "на власний розсуд". Він відзначив, що це стосується рахунків і в іноземній валюті, і в національній валюті.

Нагадаємо, раніше Фонд державного майна України (ФДМУ) отримав лист ЗАТ "АК "Промінвестбанк" від 20 січня ц.р. про відновлення проведення банком розрахункових операцій щодо підприємств державного сектору.

7 жовтня НБУ ввів тимчасову адміністрацію в "Промінвестбанку", тимчасовим адміністратором було призначено заступника голови НБУ Володимира Кротюка.

Причиною погіршення фінансового становища ПІБу стало дострокове відкликання вкладів населення, що викликало ускладнення при проведенні платежів.

Криза "Промінвестбанку": добірка новин>>>
Банки і банківські послуги: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини