RU

Податкова візьметься за оптових постачальників ліків

22.10.2008, 17:22

Податкова попередила 80 найбільших постачальників ліків про проведення комплексних перевірок з 1 листопада. Про це повідомив голова ДПАУ Сергій Буряк на нараді з питань цін на ліки під керівництвом Прем'єр-міністра України.

"З 1 листопада, всі попереджені за 10 днів, 80 найбільших оптовиків будуть піддані плановій комплексній перевірці", - сказав С. Буряк. Він зазначив, що внаслідок планових перевірок податкова збирається розібратися з імпортом ліків з офшорних зон. За його словами, 90% імпорту ліків надходить до України з Польщі, Індії та Італії, а 37-40% припадає на офшорні компанії, зокрема, американські.

На сьогодні, за його словами, касовими перевірками охоплено 776 суб'єктів господарювання з понад 12 тис. зареєстрованих. С. Буряк зазначив, що на сьогодні на 6,3% знижені ціни на ліки в оптовій мережі і приблизно на 2% - в роздрібній. "Ми не відступимо від цієї проблеми. Ціни повинні бути відновлені на рівні 1 жовтня поточного року. Інакше ми працюватимемо 24 години на добу для того, щоб відновити ситуацію на 1 жовтня", - наголосив голова податкової.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася до Генеральної прокуратури з проханням порушити кримінальні справи і накласти арешт на майно оптових постачальників, що збільшили ціни на лікарські засоби.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини