RU

Податкова проведе експеримент на АрселорМіттал Кривий Ріг

25.06.2011, 12:29
Податкова проведе експеримент на АрселорМіттал Кривий Ріг - Фото
3a67a6bc2533e2c8af1c34c1496ed50b.jpg

Податкова проведе експеримент на АрселорМіттал Кривий Ріг
Державна податкова служба України і ПАО АрселорМіттал Кривий Ріг підписали меморандум про участь в експерименті з впровадження горизонтального моніторингу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ДПСУ, головна мета проекту - створення ефективної для бюджету і одночасно необтяжливої для платників податків системи адміністрування податків.

На думку глави ДПС України Віталія Захарченка, у такої форми роботи є значні переваги. Замість традиційних перевірок, контроль буде здійснюватися через надання інформації (переважно в електронній формі), яка дозволятиме податковій мониторити господарську діяльність платників податків. Податкова служба, в свою чергу, буде надавати відповіді на запити підприємства і консультації відносно податкового обліку господарських операцій, повідомляти про ризикові операції, що дозволить підприємству уникнути сумнівних партнерів.

Зі слів гендиректора ПАО АрселорМіттал Кривий Ріг Ріната Старкова, своєю участю в цьому експерименті компанія демонструє повну прозорість своєї діяльності і готовність співпрацювати з податковими органами і надавати вичерпну інформацію щодо свого бізнесу в країні.

На сьогодні в податкову вже звернулися близько 20 платників податків з пропозиціями відносно своєї участі в експерименті. Відомство зазначає, що в експерименті братимуть участь лише найбільш підготовлені і відкриті платники податків.

Довідка. Система горизонтального моніторинга базується на досвіді Нідерландів і кращих світових практик в області податкового контролю. Нова система повинна почати працювати до кінця 2011 року. Дата початку експерименту буде визначена відповідною постановою Кабінету міністрів України.

Оподаткування: добірка новин>>>
АрселорМіттал Кривий Ріг: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини