Плющенко: Нинішня система перетворює мужиків у танці на льоду

19.02.2010, 11:35

Російський фігурист Євгеній Плющенко, який не став дворазовим олімпійським чемпіоном, висловив впевненість, що виконання четверного стрибка має оцінюватися суддями більш високо, ніж при нинішній системі

Російський фігурист Євгеній Плющенко, який не став дворазовим олімпійським чемпіоном, висловив впевненість, що виконання четверного стрибка має оцінюватися суддями більш високо, ніж при нинішній системі.

Як повідомляє "Спорт-Експрес", американець Єван Лайсачек, який переміг росіянина у Ванкувері, цього елемента у свою довільну програму не включав. А коли чемпіона Ігор-2006 на церемонії нагородження у Ванкувері запросили на п'єдестал пошани, Плющенко спочатку піднявся на перший ступінь - і лише потім спустився на другий.

"Я радий, що все-таки завоював медаль - нехай навіть срібну. Якщо говорити щодо сьогоднішнього прокатування… Можливо, він був неідеальним. Хоч я дуже радий, що зробив стрибок у чотири оберти. Я завжди повторював слова свого тренера: майбутнє фігурного катання - саме за четверным. А при нинішній системі, коли олімпійським чемпіоном можна стати без цього стрибка, ми відкидаємо наш вид спорту назад в розвитку. І робимо з мужиків танці на льоду", - сказав Плющенко.

Портал ЛІГА.net пропонує стежити за подіями турніру на спеціальному проекті Олімпіада-2010.

Огляд шостого дня Олімпіади >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II