RU

НБУ: Валюту знов скуповують

20.07.2009, 16:13

НБУ: Валюту знов скуповують

З початку місяця попит на іноземну валюту значно збільшився, а курсова динаміка гривні до основних світових валют відчувала певний девальваційний тиск. Про це повідомляє Національний банк України.

Згідно з інформацією НБУ, на міжбанківському валютному ринку в липні курс гривні до долара США вже встиг знизитися на 0,16% (до 7,6932 грн./$), а на готівковому - на 0,4% до 7,7666 грн./$. (з продажу доларів США). Відповідно, змінився і офіційний курс гривні: знизився на 0,13%, до 7,6405 грн./$.

"З початку липня на валютному ринку України попит на іноземну валюту зростав швидше, ніж її пропозиція, незважаючи на те, що надходження інвалюти в країну збільшилися в порівнянні з відповідним періодом червня. Курсова динаміка гривні до основних світових валют відчувала певний девальваційний тиск", - йдеться в повідомленні НБУ.

Разом з тим в Нацбанку зазначають, що регулятор "збільшив свою присутність на міжбанківському ринку, активно здійснюючи інтервенцію з продажу валюти, а також регулярно проводив валютні аукціони, задовольняючи потреби населення для погашення його заборгованості по банківських валютних кредитах за курсом нижче ринкового".

Так, з початку липня НБУ провів шість таких аукціонів, на яких було продано $34,7 млн., 842 тис. швейцарських франків, а також біля 67 тис. евро.

Ринок валюти, банківських металів: підбірка новин >>>
Фінансова криза: підбірка новин >>>
Курси валют: підбірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини