RU

МЗС нагадує українцям про безвізовий режим з Ізраїлем

25.01.2011, 15:45
МЗС нагадує українцям про безвізовий режим з Ізраїлем - Фото
7afcb7824f51b6e0289455a8213b0669.jpg

МЗС нагадує українцям про безвізовий режим з Ізраїлем

У Міністерстві закордонних справ України нагадують, що з 9 лютого в Ізраїль можна буде їздити без віз, і звертають увагу на те, що проїзний документ дитини для виїзду в Ізраїль визнається недійсним. Про це повідомив керівник прес-служби МЗС Олександр Дікусаров сьогодні на брифінгу.


"Проїзний документ дитини не визнається ізраїльською стороною як дійсний паспортний документ, який дає право на безвізовий в'їзд в державу Ізраїль", - сказав О.Дікусаров і додав, що відомості про дітей повинні бути внесені у паспорт будь-кого з батьків.

Також О.Дікусаров нагадав, що взаємний безвізовий режим передбачено для громадян України і Ізраїля, закордонними паспортами, що користуються або службовими паспортами. До того ж термін перебування громадянина на території іншої держави без візи не повинен перевищувати 90 днів протягом півроку.

Крім того, громадяни України, що користуються безвізовим режимом і Ізраїля повинні мати при собі документи, які підтверджують мету поїздки, наявність медичної страховки і відповідного фінансового забезпечення. Якщо ж громадяни планують пробути на території України або Ізраїля понад 90 днів, працюють або займаються комерційною діяльністю на території іншої держави, вони повинні отримати візи відповідно до законодавства країни перебування.

Нагадаємо, Ізраїль скасував візи для українців у червні минулого року.

В'їзд в Україну, виїзд за кордон>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини