RU

МВС просить роз'яснити факти видачі російських паспортів громадянам України

10.09.2008, 10:48

Правоохоронні органи України звернулися до Російської Федерації із запитом роз'яснення фактів видачі українським громадянам паспортів РФ. Про це сьогодні заявив журналістам Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

"Зробили офіційні запити до органів Російської Федерації із проханням надати відповідну інформацію, також працюють всі силові структури за своїми оперативних можливостями, щоб мати більше інформації з цього питання", - сказав Ю. Луценко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На думку Міністра, умовою для того, щоб українські громадяни не прагнули отримати паспорти громадян інших країн, є створення сприятливих умов і підвищення рівня життя в Україні. "Відверто кажучи, я б хотів, щоб кожний політик України перед тим, як робити ультрапатріотичні заяви із вимогою розібратися з російськомовною частиною населення, подумав – чому, наприклад, в Естонії немає ніяких хвилювань щодо громадян, які десь далеко під подушкою мають російський паспорт. Тому що жоден тамтешній житель не подумає поміняти високі європейські стандарти Естонії на будь-яку іншу країну. Це відповідь і для нас", - зазначив Ю. Луценко. За його словами, бюджетні кошти необхідно вкладати не у військово-промисловий комплекс, а у більш високі соціальні стандарти.

Досьє на Юрія Луценко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини