RU

Мобільні телефони можуть отримати універсальний зарядний пристрій

17.02.2009, 09:28

Мобільні телефони можуть отримати універсальний зарядний пристрій
Єврокомісія має намір змусити виробників розробити єдиний зарядний пристрій для всіх мобільних телефонів. Про це в інтерв'ю німецькій радіостанції "Deutsche Welle" заявив комісар Євросоюзу із промисловості Гюнтер Верхоген (Gunther Verheugen).

Як повідомляє ПРАЙМ-ТАСС, він сказав, що виробники мобільних телефонів вже досить довго випробовують його терпіння, хоча мали час розробити єдиний "зарядник" для всіх "мобільників". Г.Верхоген не виключив, що до виробників можуть бути застосовані суворі заходи для того, щоб вони, нарешті, знайшли потрібне рішення. На думку Єврокомісара, ситуація, коли споживач змушений купувати новий зарядний пристрій з кожним новим стільниковим телефоном - неприйнятна.

У свою чергу, президент Асоціації європейської промисловості інформаційних і комунікаційних технологій (European Information & Communications Technology Industry Association, EICTA) Тоні Граціано (Tony Graziano) заявив, що ідея єдиного "зарядника" нездійсненна - і законодавчо, і технологічно. Це пов'язано з відмінностями в країнах Євросоюзу на вимоги до акумуляторів мобільних телефонів.

На думку Т.Граціано, виробники мобільних телефонів навряд чи будуть розробляти єдиний для всіх зарядний пристрій. Водночас, він визнав, що Єврокомісія має достатні правові і політичні засоби, щоб змусити це зробити.

Зв'язок, IT: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини