Хвостенко: не вистачило сил, щоб потрапити у призери

19.02.2010, 11:10

Стартувавши третьою і без промахів відстрілявшись на всіх чотирьох рубежах індивідуальної жіночої гонки на 15 км, українська біатлоністка Оксана Хвостенко посіла в ній 8-ме місце, показавши час на 1:45.8 гірше переможниці - норвежки Тори Бергер.

"Дуже шкода, що не потрапила на подіум, адже добре провела гонку. Відмінно йшла стрільба: не багатьом фаворитам сьогодні вдалося відстрілятися "по нулях". Але, напевно, я повністю не поновилася після персьюту і через це мені не вистачило сил, щоб потрапити до призерів", - сказала О.Хвостенко, яку цитує прес-служба Національного олімпійського комітету.

Нагадаємо, індивідуальну гонку на дистанції 15 км виграла норвежка Тора Бергер, її результат - 40:52,8 хвилин. Друге місце з відставанням у 20,7 секунд посіла представниця Казахстану Олена Хрустальова, третьою була білоруска Дарія Домрачева (+28,2).

Портал ЛІГА.net пропонує стежити за подіями турніру на спеціальному проекті Олімпіада-2010.