RU

Кабмін затвердив новий порядок оплати за неякісні послуги ЖКГ

24.12.2009, 13:03

Кабінет Міністрів України затвердив порядок перерахування оплати за ненадані, надані не у повному обсязі або неякісно надані житлово-комунальні послуги. Про те, що відповідну постанову було прийнято вчора на засіданні уряду, повідомив журналістам на брифінгу Міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.

"Цією постановою ми прописали дуже чітко алгоритм перерахування плати за ненадані послуги: тепло, вода, каналізація, утримання будинків, вивезення сміття. Я дуже сподіваюся, що цей порядок буде ефективним", - зазначив Міністр.

На прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ О.Кучеренко уточнив, що перерахуванням оплати за ненадані послуги можна буде скористатися лише після вступу в силу постанови.

Водночас О.Кучеренко зазначив, що проблема взаємовідносин мешканців багатоквартирних будинків з підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги, може бути врегульована тільки після об'єднання жителів у власників багатоквартирних будинків. "Індивідуально дуже складно захищатися. І саме тому я впевнений, що затвердження цього порядку певною мірою стимулюватиме населення - воно зрозуміє, що тільки об'єднавшись у межах юридичної форми, яка врегульована законом, в об'єднання власників багатоквартирних будинків, можна захищати свої інтереси перед ЖЕКом, водоканалом, тепломережами", - зазначив Міністр.

Олексій Кучеренко: біографія та добірка новин>>>

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини