RU

Гриценко: Над Україною нависла військова загроза

26.04.2010, 14:50

Угода з Росією щодо Чорноморського флоту РФ створює для України загрози військового характеру. У цьому впевнений глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко, про що він заявив сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Гриценко наголосив, що харківська угода суперечить національним інтересам України і створює умови для її перетворення у придаток Російської Федерації.

"Ця угода обурила українське суспільство і розділила його на дві половини. Друге. Ці угоди в тому випадку, якщо вони будуть ратифіковані, створюють загрози військового характеру. Замість спокою наші громадяни будуть жити у страху за те, що Росія, яка втягується у різні військові конфлікти - у Чечні, з Грузією, в інших точках, - не ставить Україну до відома і тим самим ми можемо з військового погляду чекати удару у відповідь по базі в Севастополі, по Криму, по Україні, і йдеться про десятиріччя. Третє. Створюється загроза політичної безпеки, тому що Путін правильно сказав: це не питання грошей, це не питання дружніх відносини, це питання єдиного історичного вектору політики. А ми, опозиційні сили, вважаємо, що Україна повинна мати право проводити свою політику", - сказав А.Гриценко.

Нагадаємо, 21 квітня 2010 року в Харкові Президент України В.Янукович і Президент Росії Д.Медведєв підписали угоду, за якою передбачено базування російської військової бази у Севастополі до 2042 року. В обмін на цю угоду Україна отримала 30% знижки на російський газ, але не більш ніж на $100 за тисячу кубометрів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини