RU

Головнокомандувач ВСУ: Армія вже майже вичерпала свій ресурс

17.08.2009, 17:30

Українська армія вже майже вичерпала ресурс для забезпечення своїх потреб і ефективного виконання завдань. Про це заявив начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Сергій Кириченко в інтерв'ю телеканалу "1+1".

Коментуючи факти відключення військових об'єктів від енергопостачання, начальник Генштабу вказав: "Це тільки "квіточки", коли відключають парк військової частини, то ми знаходимо варіант, як його охороняти. Але коли відключають житлове містечко, де живуть дружини військовослужбовців, діти, це, звичайно, спричиняє обурення. Наразі це тільки обурення дружин, і не дай Бог, щоб воно перейшло в обурення тих людей, які щодня мають справа із зброєю".

За його словами, якщо говорити про ресурс, то його немає. "Я сьогодні не можу сказати, що ми зекономимо і доживемо до кінця року - ні", - сказав Головнокомандувач ВСУ.

З його слів, наприклад, у Повітряних силах в цьому році за рахунок бюджетних призначень бойовою підготовкою займається тільки винищувальна авіація, яка залучається до бойового чергування. "Всі інші види авіації, в тому числі винищувальна, яка не залучається до бойового чергування, у цьому році не готуються", - констатував генерал С.Кириченко.

Нагадаємо, 4 червня глава держави підписав Указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 березня 2009 року "Про стан і невідкладні заходи фінансування потреб Збройних Сил України в 2009 році в обсягах, необхідних для забезпечення оборони держави".

Директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак заявляє, що на створення і закупівлю нових озброєнь і техніки для української армії необхідно не менше як 3,8 млрд.грн., у разі невиділення яких будь-яке реформування і підготовка Збройних Сил України втрачають сенс.

Оборонно-промисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини