RU

Генсек УЄФА задоволений ходом підготовки України до Євро-2012

12.08.2010, 16:16

В УЄФА оптимістично ставляться до готовності України до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це сьогодні на брифінгу повідомив генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Дж.Інфантіно відмітив, що його візит проходить після візиту в Україну президента УЄФА Мішеля Платіні і перед засіданням Наглядової ради, яке пройде в Швейцарії 21 вересня.

"Моїм завданням було подивитися, що відбувається, чи виконуються дані обіцянки і взяті зобов'язання, і де ми знаходимося. І в кінці цього візиту я маю сказати..., що я абсолютно оптимістично дивлюся на готовність проведення Євро-2012 в Україні", - сказав він.

Дж.Іфантіно наголосив, що два чинники, які вселяють у нього оптимізм, - це об'єкти інфраструктури, з якими він ознайомився в ході візиту, а також енергія президента Федерації футболу України Григорія Суркіса і профільного Віце-прем'єр-міністра Бориса Колеснікова, з якою вони займаються організацією підготовки до проведення Євро-2012 в Україні.

Інфантіно повторив, що в УЄФА навіть змінили імена цих двох керівників і називають їх тепер "супер-Григорій" і "супер-Борис". "Ми впевнені, що вони зможуть передати свою суперенергію всім, хто задіяний в проекті", - відмітив він.

Проте, за його словами, багато що ще потрібно зробити. Зокрема, підготувати 70 тисяч готельних номерів, необхідно ще, щоб люди змогли до них добратися. Ще одним питанням, за його словами, залишається мова. "Дуже малоймовірно, що протягом наступних 18 місяців весь світ вивчить українську. Таким чином, вихід один: українцям навчитися трохи розуміти англійську", - відмітив він.

Нагадаємо, Наглядова рада УЄФА ухвалила рішення затвердити право на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у всіх чотирьох українських містах - Києві, Донецьку, Львові і Харкові. Наступний тест на готовність чекає наші міста у вересні 2010 року: тоді Україна має остаточно "вписатися" в графіки реалізації всіх проектів.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини