RU

Експерти прогнозують падіння курсу долара

16.01.2009, 12:56

Масовані атаки Національного банку України (НБУ) на долар принесли успіх - гривня вчора зміцнилася ще на 30 коп. - до 8,45. До приїзду місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) наприкінці січня НБУ намагатиметься повернути ринковий курс до офіційного, який наразі становить 7,70 грн./$. Таку думку ЛІГАБізнесІнформ озвучив фінансовий аналітик "Astrum Investment Management" Мар'ян Федоришин.

Експерт зазначає, що вчора Нацбанк продав $77 млн. і заявив про проведення у п'ятницю чергового валютного аукціону. Регулятор вніс додатковий позитив, назвавши графік виходу на валютний ринок у січні. Згідно із документом, Нацбанк планує проводити інтервенцію або валютні аукціони як мінімум дічі на тиждень. Навіть із врахуванням можливої корекції названих планів це дозволить учасникам ринку мати певні тимчасові орієнтири для кращого планування. "Ми прогнозуємо, що до приїзду місії МВФ наприкінці січня НБУ буде намагатиметься повернути ринковий курс до офіційного, який наразі становить 7,70 грн./$ ", - вважає М. Федоришин.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада продовжила діяльність Тимчасової слідчої комісії з питань перевірки дій Національного банку України в період фінансової кризи. За відповідну постанову N3547 проголосувало 372 народних депутати. Відповідно до постанови, дія ТСК продовжується ще на 6 місяців. Крім того, парламент повторно звернувся до Президента з вимогою негайно внести подання про звільнення В.Стельмаха з посади глави НБУ і запропонувати Верховній Раді нову кандидатуру на цю посаду.

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини