RU

Аналітики вважають, що падіння гривні триватиме

19.02.2009, 11:29

На вчорашніх торгах курс гривні знизився ще на 10 коп. і становив 8,30 грн./$. Утриманню курсу не допоміг продаж НБУ $100 млн. за курсом 7,79 грн./$. Повільне подолання розбіжностей з МВФ підтримає низхідну динаміку як гривні, так і фондового ринку в найближчі дні. Про це інтернет-газеті "Сейчас" сказав фінансовий аналітик інвестиційної компанії "Astrum Investment Management" Мар'ян Федоришин.

Вчора індекс ПФТС оновив чотирирічний мінімум і закрився на рівні 221,37 пунктів, що на 8,1% нижче ніж значення вівторка. Це менше, ніж попередній мінімум, який було зареєстровано у жовтні минулого року до оголошення рішення МВФ про кредит Україні, нагадує експерт.

Негативна динаміка на світових фондових ринках і відсутність інформації про прогрес у переговорах з МВФ примушують інвесторів виходити з своїх позицій за будь-якою ціною. Обсяг торгів акціями, як і вчора, був значним - 4,8 млн. грн., з яких майже половина (2,2 млн. грн.) припадала на продаж акцій енергогенерируючих компаній. Операції за найліквіднішими паперами проходили за цінами до 25% нижче попередньої сесії. Тільки "Укрнафта" змогла зрости на 0,8%, після падіння у вівторок.

Про те, що чекає українську економіку в найближчому майбутньому, читайте у матеріалі інтернет-газети "Сейчас" "Рейтинги для України: бої за правилами і без" >>>

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>

Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини