RU

РФ обурюється. Пропагандистів пригнобили в Канаді: відео видео

05.02.2019, 10:27
Фото: EPA

Вчора, 4 лютого, двоє протестувальників спробували перервати виступ глави МЗС Канади Христі Фріланд на заключній прес-конференції за підсумками зустрічі Групи Ліми по Венесуелі в Оттаві. Про це повідомляє CBC News.

Жінки розгорнули банер і вигукували "Руки геть від Венесуели", "Поважайте права людини і думку народу" перед тим, як у супроводі охорони їх вивели із залу.

CBC News відзначає, що бейджи на шиї протестуючих свідчать про наявність у них офіційної акредитації ЗМІ для участі в заході.

"Тієї демократії, якою користуються політичні протестуючі в Канаді, на жаль, немає у політичних протестувальників в Венесуелі", - зазначила Фріланд і продовжила свою промову.

На конференції були відсутні пропагандисти російських Супутник, РИА-Новости і ТАСС, яким раніше МЗС Канади відмовило в акредитації. Також на конференцію не пустили працівників венесуельського мовника  teleSUR.

Офіційний представник уряду Канади сказав CBC News, що teleSUR було відмовлено в доступі, "тому що це спонсорований державою канал пропаганди".

У посольстві Росії в Канаді недопуск своїх пропагандистів  назвали "цілеспрямованим цькуванням". Примітно, що на рупор Кремля ТАСС в Канаді працює власний кореспондент, який має постійну акредитацію в парламенті країни.

У понеділок в Канаді пройшло позачергове засідання так званої лімської групи. Західні країни, які зацікавлені в мирному вирішенні кризи в Венесуелі, підтвердили визнання Хуана Гуайдо тимчасовим президентом країни і засудили застосування військових методів.

Комментарі

Останні новини