RU
Прес-реліз
20.05.2020, 10:00

Запуск нової програми за попереднім замовленням кави та їжі Oqami

Запуск нової програми за попереднім замовленням кави та їжі Oqami - Фото

Мобільний додаток Oqami дає користувачам можливість швидше отримувати замовлення, а бізнесу - модернізувати процеси і працювати в умовах кризи

Мобільний додаток Oqami — це можливість для користувачів швидше отримувати замовлення, а для бізнесу — модернізувати процеси і працювати у кризові часи.

Розробники тривалий час виношували ідею створення Oqami і вирішили почати роботу в кінці минулого року. Події 2020 року — пандемія і вимушене закриття багатьох кафе і ресторанів — ще раз довели необхідність цього додатка.

Переваги Oqami для клієнтів

Головне завдання Oqami — позбавити покупця від очікування в черзі і заощадити його час. Так само додаток допомагає убезпечити клієнтів від передачі можливих вірусів.

Oqami допомагає не витрачати зайвий час на очікування: клієнт вибирає що хоче, робить попереднє замовлення вдома або на роботі, оплачує, приходить і відразу ж отримує гарячу каву або смачну вечерю. Такий формат підійде для людей, у яких завантажений графік або які не хочуть перебувати в скупченні людей, а також для тих, хто цінує свій час або уникає зайвого спілкування. У цьому випадку клієнт може просто забрати замовлення. Якщо ж є бажання провести час в ресторані або кафе, можна відразу приступити до трапези.

Оплата в мобільному додатку — стандарт, якого дотримуються в розвинених країнах. Це знижує кількість контактів з готівкою — передавачем вірусів та інфекцій. Крім цього, іноді банально немає здачі або дрібних грошей. За допомогою Oqami навіть чайові улюбленому бариста можна залишити через мобільний додаток.

Також при створенні програми враховуються смаки постійних клієнтів — не потрібно буде щоразу вводити дані бажаного замовлення. Окамі буде зберігати дані замовлень і давати можливість здійснювати повторні замовлення одним натисканням кнопки.

Oqami для бізнесу

Кілька місяців карантину і закриття закладів показало необхідність переформатування бізнесу, щоб мати можливість вижити в будь-які часи. Ми припускаємо, що карантин повернеться до нас в тій чи іншій формі або буде продовжено як мінімум, тому повертатися до старих процесів категорично не можна, а як максимум — власники кафе і ресторанів завдяки додатку Oqami зможуть змінити бізнес-процеси і надати своїм клієнтам чудовий сервіс: як ми знаємо, мінімізація готівкового обігу істотно знижує ризики ведення бізнесу.

За допомогою додатка власники закладів зможуть контролювати ефективність обробки замовлень і роботу співробітників.

Oqami — це ще один маркетинговий канал.

Не потрібно платити за установку або настройку програми.

«Доставка виручила багатьох під час карантину. Але в міру повернення до нормального життя з роботою, особистими зустрічами і численними справами, можливість швидко забрати замовлення на шляху до роботи або у справах стане однією з найбільш затребуваних. Особливо це актуально для кави, так як ціна доставки може бути дорожче самого напою», — Василь Архіпов, засновник сервісу Oqami.

Залишити заявку на мобільний додаток можна на офіційному сайті https://oqami.com/uk.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Oqami
Популярне