RU
Прес-реліз
13.10.2020, 13:39

За тиждень продано більше 1000 примірників книги Ольги Гуцал "Якщо стрибнули, то гребіть"

За тиждень продано більше 1000 примірників книги Ольги Гуцал "Якщо стрибнули, то гребіть" - Фото

Це рідкісний випадок для вітчизняних книг, особливо для бізнес-літератури

Книгу охоче цитують в медіа та соцмережах, про неї вже встигли поговорити на кількох ділових конференціях, читачі на онлайн-зустрічах з авторкою дякують Гуцал за простоту викладу, відвертість і важливі поради тим, хто взявся розвивати свою справу.

На обкладинці книги авторка обіцяє розповісти "як народити і зростити бізнес, який сподобається вашим онукам". В одному з недавніх інтерв'ю Ольга Гуцал пояснює свій задум: ​​"Я з інженерної сім'ї, батьки привчили мене розкладати все" по полицях", бачити загальну структуру. Мої 30 років в бізнесі допомогли побачити, як зароджуються, встають на ноги і розвиваються наші бізнес-проекти. Я описую, що відбувається на кожному з етапів росту бізнесу, які виклики і помилки нас чекають, які рішення потрібно буде прийняти, які правила встановити або змінити, щоб рухатися далі".

Ось деякі перші відгуки читачів

Володимир Поперешнюк, співвласник Нової пошти: "Книга залишила сильне емоційне враження і не відпускає дотепер. Оля оригінально, сміливо та провокативно описує життєвий шлях бізнесу – від закохування, зачаття і до самої смерті… Я погоджуюсь майже з усім, що описала у книжці Ольга і якби писав власну, то сказав би про теж саме, тільки своїми словами. Раджу всім прочитати нову якісну українську бізнес-книгу".

Софія Опацька, проректор Українського католицького університету: "Книгу прочитала на одному диханні за вихідні, занотувала для себе: "Коли ми вирушаємо підприємницьким шляхом, то пишаємось, що тепер вільні, й робимо те, що хочемо. Але, насправді, відкриваючи власну справу, ми стаємо ще менш вільними, аніж будь-яка людина, яка працює за наймом. Бізнес — це наше життя і ми не можемо прожити його з перервами на відпочинок".

Владислав Чечоткин, співвласник "Розетки": "Читалося легко. Несподівано для себе знайшов важливі думки в частині про зрілість бізнесу. Буду думати".

Валерий Пекар  підприємець, викладач КМБШ: "Книга Ольги Гуцал заповнює неймовірно важливу нішу, адже у нашій країні – країні підприємців першого покоління – є надзвичайна потреба у мудрому й виваженому викладі особистих уроків бізнесу. Мова книги дуже проста. Це не MBA, це життя".

Книга видана українською і російською мовами. Вона отримала персональну відзнаку Львівського BookForum від директорки Українського інституту книги та засновника Форуму видавців Олександри Коваль. Замовлення на неї приймає міні-сайт книги olgagutsal.com і інтернет-магазин kniga.biz.ua

Ольга Гуцал керує компанією "Каміон Оіл", що продає німецькі моторні оливи і технологічні рідини. Вона також засновник інтернет-платформи для онлайн-чекіна Autobooking.com і мережи ювелірних салонів "Абрикос".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне