RU
Прес-реліз
23.04.2021, 13:15

Який миючий пилосос вибрати для будинку?

Який миючий пилосос вибрати для будинку? - Фото

Вникнути в суть справи вам готові допомогти фахівці інтернет-магазину "Цифра"

Миючий пилосос виконує одночасно декілька завдань: ретельне видалення пилу, якісне вологе прибирання і підвищення свіжості повітря. Надихнувшись такої багатою функціональністю, зацікавлений покупець тут же біжить у магазин. Але забуває для початку гарненько розібратися, як вибрати миючий пилосос.

Ну а вникнути в суть справи вам готові допомогти фахівці інтернет-магазину "Цифра" (Y.ua).

Потужність всмоктування

Щоб отримувати задовільну якість прибирання, концентруйтеся не на споживаній потужності, а на показниках всмоктування. Так прилад на 300 Вт буде добре справлятися з миттям паркету, кахлю, лінолеуму, а також килимів з низьким ворсом. Що стосується збору шерсті домашніх тварин і видалення стійких забруднень, то для цих цілей варто вибрати миючий пилосос з потужністю всмоктування 400 Вт і більше. У будь-якому випадку наявність хорошого запасу продуктивності вже точно не зашкодить.

Радимо не плутати потужність всмоктування зі споживаною. Адже маркетологи часто оперують великими числами у 1 000-2 500 Вт, що є хитрощами для заманювання покупця. А збільшення споживаної потужності тягне великі навантаження на мережу, і як результат — серйозне споживання електроенергії. За фактом навіть топовий миючий пилосос Karcher з величезною силою всмоктування в 900 Вт або агрегати інших провідних марок можуть витрачати набагато менше енергії, ніж нібито надзвичайно потужні китайські моделі з дешевих серій.

Система фільтрації

В ході збирання частинки пилу, сміття та бруду проходять через воду і осідають на дні резервуара миючого пилососа. Але 2-5% легких елементів уникають цієї долі, опиняючись на поверхні разом з повітряними бульбашками. Далі на такі сухі частинки очікує проходження через фільтри тонкого очищення, які мають окрему ступінь відсіву забруднень:

  • HEPA H10 — до 85%.
  • HEPA H11 — до 95%.
  • Фільтри S-класу — до 99.97%.
  • HEPA (ULPA) H16 — до 99.99%.

Важливо! Перед тим, як вибрати миючий пилосос, обов'язково розпитайте продавця про тип системи фільтрації на борту такої техніки. Особливо актуальним це питання є для алергіків.

Ємність резервуара для води

Місткість бака — один з ключових моментів для користувачів, які мають намір вибрати миючий пилосос. Якщо ви є господарем житла на 1-2 кімнати, тоді сміливо купуйте миючий агрегат на 2-4 літра. У ситуації з просторою 3-кімнатною квартирою вже буде потрібен прилад з резервуаром на 4-5 літрів. А приватний будинок великої площі зручно прибирати апаратом з баком ємністю від 8 до 10 літрів. Інакше доведеться регулярно зливати брудну воду, що відверто дратує.

Бажаєте більш детально розібратися, як вибрати миючий пилосос? Тоді загляньте на сайт Y.ua. Менеджери-консультанти сервісу докладно розкажуть про всі аспекти купівлі такої побутової техніки та запропонують для порівняння десятки окремих моделей від провідних брендів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: пилосос, Karcher
Популярне