RU
Прес-реліз
19.01.2021, 13:55

Як зростати в рік пандемії. Досвід компанії "Делівері"

Як зростати в рік пандемії. Досвід компанії "Делівері" - Фото

2020 рік став викликом для більшості компаній в усьому світі, але для логістичних компаній цей виклик дещо відрізнявся

У логістиці найбільш затребуваними в 2020 стали доставка вантажу до дверей клієнта, трекінг, автоповернення вантажу. Ідеальним рішенням в логістиці 2020 стало надання можливості клієнтам всі дії  виконати дистанційно: замовити забір вантажу, відслідкувати свій вантаж онлайн чи замовити автоповернення вантажу та його адресну доставку. І сьогодні "Делівері"  забезпечуємо попит своїх клієнтів на дані послуги.

У непростий для всіх період компанія "Делівері"  ввела найактуальніші послуги – "Післяплата готівкою", вартість якої і досі залишається найнижчою на ринку – всього 10 грн + 2% від суми післяплати, "Післяплата безготівкова"  та "Безпечна угода" – послуга для інтернет-магазинів, що дозволяє отримувачу оглянути товар перед його оплатою, а відправнику отримати оплату одразу на свій розрахунковий рахунок.

Розуміючи, що період карантину тимчасовий і весна з посівною настане, компанія розширила галузевий тариф "АвтоПрайс" шинами різних розмірів для автомобілів великої вантажопідйомності та тракторів і сільськогосподарських машин.

Обсяги перевезень вантажу у  2020 значно зросли: на 12,6% перевезення посилкового формату вантажу до 30 кг, на 25,7% перевезення вантажу понад 30 кг та на 7%.перевезення палетного формату. Середня вага відправленого вантажу   склала майже 270 кг на одного клієнта. При зростаючих обсягах перевезень компанія суттєво знизила частку втрати та пошкоджень вантажу, що в свою чергу сприяло підвищенню лояльності наших клієнтів і, як наслідок, кількість клієнтів зросла на 37,8% порівняно з 2019. В період жорсткого карантину,  "Делівері" не скоротили і не звільнили жодного співробітника, не закрили жодного відділення. Натомість відкрили 96 нових і наразі компанія нараховує 435 відділень.

Компанія підготувала  рефреш та перезапуск сайту, готує новий мобільний додаток, відкрила додаткові канали комунікації,  дещо допрацювали  особистий кабінет клієнта та продовжує його вдосконалювати.

Перше півріччя 2020, здавалося, вщент зруйнувало  плани компанії, але друге півріччя стало проривом року  і вдалося досягти +38% по вантажообігу у порівнянні з груднем 2019.  

Команда  "Делівері" намагається завжди працювати для максимального комфорту своїх клієнтів. Тому цілі на 2021 пов’язані в першу чергу з вдосконаленням сервісу та доступністю послуг клієнтам: територіальне розширення (збільшити кількість відділень до 500) введення послуг "Безпечна угода", "Післяплата готівкою" та "Післяплата "Безготівкова" у 70% відділень та запуск нових прямих маршрутів, що мають на меті скоротити терміни доставки вантажу як до відділення, так і до дверей клієнта. Компанія вдосконалює та збільшує перелік галузевих тарифів, оптимізуючи витрати клієнтів.

Якщо оцінювати 2020 загалом, то можна сміливо сказати, що тест карантином компанія "Делівері" витримала успішно.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Делівері
Популярне