RU
Прес-реліз
27.10.2020, 10:05

Як зробити круту портретну фотографію за допомогою смартфона

Як зробити круту портретну фотографію за допомогою смартфона - Фото

Під час презентації iPhone 12, яка проходила 13 вересня, особливий акцент виробники зробили на камерах

Завдяки поліпшеним модулів, вбудованому LIDAR в прошках, нічному режиму і підтримці інших фіч нове покоління яблучних гаджетів Айфон 12 стане непоганою альтернативою професійній техніці для зйомки. Покращені камери здатні робити не тільки якісні знімки пейзажів, а й топові портретні фотки. Особливо, якщо враховувати парочку нюансів.

Створюйте цікаві композиції

Вивчайте навколишній світ, аналізуйте лінії і форми, щоб з'єднати їх в цілісну композицію. Крутий фон вийде з чого завгодно: від цегляної стіни до дерев. Важливо лише вдало вписати людину в навколишній простір. Пробуйте міняти ракурси — незвичайні знімки виглядають свіжо і оригінально.

При цьому слід відокремити людину від фону, особливо, якщо використовуєте спеціальний портретний режим. Інакше камера не розділить особу і задник, а чіткість постраждає. Не забувайте і про фокус — тапнув по потрібній точці екрану, підвищив якість знімка.

Динаміка — запорука реалізму

За допомогою постановочних фотографій рідко виходить передати реалізм і природність. Замість хитромудрих поз ловіть кадри в русі. Дії додають натуральності, роблять зображення живими. Варіантів багато:

  • прогулянки;
  • розкидання снігу;
  • розмахування руками;
  • повітряні поцілунки.

Експериментуйте і не бійтеся, якщо щось змаститься, адже ви досягнете головного — живих емоцій.

Подбайте про освітлення

Кращі портретні знімки виходять при яскравому природному світлі. Навіть якщо людина буде в тіні, камера сфокусується на ньому, що дозволить уникнути шумів і зернистості. Якщо підгадати час, природне освітлення дозволить виконати круті знімки навіть без дорогого обладнання.

Використовуйте доступні можливості техніки

У сучасних гаджетів в арсеналі кілька режимів створення фото. Портретна зйомка автоматично робить знімки, які нагадують зображення, отримані за допомогою професійних дзеркалок.

Наявність нічного режиму на основній або фронтальній камері розширює можливості фотографа при створенні нічних фото. Не забувайте поритися в опціях — після зміни яскравості і контрастності значно змінюється і кінцевий результат, тому довіряти автоматичним налаштуванням слід далеко не завжди.

Додаткові поради для портретної зйомки

Також рекомендуємо дотримуватися таких порад:

  • не відходьте занадто далеко від об'єкта при портретному режимі, оскільки функція краще працює на невеликих відстанях;
  • використовуйте правило третин — розташовуйте персонажа не в центрі, а трохи зсунувши його вправо і вгору;
  • переконайтеся, що людина знаходиться на передньому плані — наявність сторонніх предметів завадить фокусу.

Чи стане 12 Айфон топом для портретних фоток

Техніка Apple славиться надійністю, стильним дизайном, швидкодією і топовими камерами. Нова лінійка смартфонів ще більш підкреслює останню фішку, акцентуючи на тому, що знімати шикарні портретні фотки стане набагато простіше і швидше. Варіативні налаштування, оновлений процесор з автоматичною обробкою зображень і інші фішки роблять Айфон 12 відмінним вибором для Інста-блогерів, професійних фотографів і любителів якісних портретів. Придбати гаджети можна на сайті Comfy.ua, вже зараз клієнтам доступний передзамовлення на всі версії 12 покоління яблучних смартфонів!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне