Прес-реліз
13.04.2020, 12:42

Як зателефонувати до Латвії з України: три способи зв'язатися з родичами

Як зателефонувати до Латвії з України: три способи зв

У цій статті ми розповімо про три можливі способи, як зателефонувати в Латвію з України

У Латвії станом на 2016 рік мешкало понад 50 тисяч українців. Останнім часом підтримувати зв'язок з родичами в балтійській країні стало простіше. Із України в Ригу літають лоукости, та й варіантів телефонного зв'язку тепер більше. У цій статті ми розповімо про три можливі способи, як зателефонувати в Латвію з України.

Яка тарифікація дзвінків з мобільного

Київстар дає можливість дзвонити на домашні та мобільні номери в Латвію. Правила набору номера такі ж, як і для інших країн – через «+» або «00». Код Латвії – 371. Після цієї комбінації вводите код оператора чи міста. Далі власне номер телефону. Латвія входить до третьої тарифної зони, тому хвилина розмови коштує 20 гривень.

Щоб поліпшити зв'язок, особливо якщо доводиться дзвонити на міський номер, компанія Київстар рекомендує підключити послугу «Міжнародні дзвінки». З нею якість з'єднання буде набагато кращою, оскільки маршрутизацію дзвінків здійснюють оператори приймаючої сторони.


А ось для обміну текстовими повідомленнями з мешканцями Латвії абоненти Київстар підключають послугу «SMS за кордон». Щомісяця на баланс буде надходити 25 SMS за 20 гривень.

Як зателефонувати до Латвії з домашнього

До Латвії з України можна зателефонувати, використовуючи зв'язок від «Укртелеком». Дзвінки до Латвійської Республіки тарифікуються за стандартами Східної Європи. Хвилина розмови коштуватиме 0,66 у. о. на фіксовану мережу і 0,72 у. о. на мобільну.

Але при цьому на лінії часто з'являються перешкоди, шуми, зникає звук або дзвінок обривається. Виклик оплачується посекундно – сума округлюється до повної хвилини у бік збільшення.

Спілкування без кордонів у месенджерах

Зараз для міжнародних дзвінків частіше використовують месенджери. Спілкування в них, в тому числі по відеозв'язку, безкоштовне. Плата знімається тільки за інтернет-трафік.

Компанія Київстар пропонує своїм клієнтам зручний тариф «Спілкування без кордонів», який можна вигідно використовувати для зв'язку з родичами і друзями в Латвії. Плата за тариф – від 125 грн/4 тижні.

У цьому тарифному плані передбачено безліміт на соцмережі й месенджери. Це означає, що листуватися в Viber, Telegram, Skype та інших додатках можна, не використовуючи тарифні мегабайти. На голосові й відеодзвінки «метри» будуть списуватися. Але в тарифі передбачено 6000 Мб швидкісного інтернету, якщо вчасно поповнювати рахунок. А при підключенні до Wi-Fi можна дійсно спілкуватися без обмежень.

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.