RU
Прес-реліз
10.08.2020, 16:11

Як вибрати пилосос для квартири

Як вибрати пилосос для квартири - Фото

Щоб знайти оптимальний варіант, потрібно співставити умови з характеристиками різних моделей

Сучасне прибирання важко уявити без пилососа, особливо, якщо є килими. Вибір таких приладів дуже великий. Щоб знайти оптимальний варіант, потрібно проаналізувати умови вдома чи в офісі разом з характеристиками конкретних моделей.

Типи приладів

Розгубитися у всій різноманітності моделей і діапазоні цін дуже легко. Тому спочатку слід розділити техніку на основні типи за такими критеріями:

  • Пилозбірник: контейнер, мішок або аквафільтр;
  • По типу прибирання: сухе, вологе, парове;
  • По потужності: до 250 Вт, до 350 Вт, до 400 ВТ, від 400 ВТ;
  • По конструкції: вертикальний, горизонтальний, ручний.

Це основні параметри, які слід вибирати спочатку. Відповідно, від їх значення залежать і ціни на пилососи.

Що краще

Однозначно сказати, яким повинен бути ідеальний пилосос, не можна. Кожна модель має свої плюси і мінуси, може підходити або не підходити для різних видів поверхні, розміру приміщення, види прибирання.

Що стосується виду пилозбірника, пріоритет слід віддати аквафільтру. Він не тільки збирає пил, але і очищає, зволожує повітря. Потужність роботи приладу з мішком залежить від ступеня наповнення ємності. Мішки можуть бути одноразовими з паперу або багаторазовими, виготовленими з тканини.

Пилозбірник у вигляді контейнера достатньо витрусити і промити. Потужність приладу не залежить від ступеня наповнення контейнера. Однак, якщо рідко витрушувати сміття і мити резервуар, швидко зношуються фільтри.

Пилососи для сухого прибирання збирають з поверхні пил і дрібні забруднення. Мрією кожної господині є миючий пилосос. Практика показує, що і у них є недоліки. Вони не годяться для миття паркету і килимів з натуральним ворсом. Бюджетні моделі залишають після себе плями.

Хорошими відгуками користуються парові пилососи, оскільки вони не тільки збирають пил, але і за допомогою пари видаляють бруд з поверхонь. Потрібно враховувати, що такі прилади не підходять для підлог з натурального дерева, деяких різновидів килимів і поверхні, покритої лаком, фарбою.

Перевагою вертикального пилососа є компактність, відсутність шланга. При цьому їх потужність менше, ніж у звичайного пилососа, заряду батареї вистачає тільки на 30 хвилин. Ручним пилососом зручно прибирати в далеких закутках приміщення.

Потужність

Йдеться про потужності всмоктування, а не споживання електроенергії. Оптимальна потужність визначається, виходячи з квадратури кімнати і характеру покриттів:

  • для прибирання лінолеуму і паркету потрібен прилад від 250 до 400 Вт;
  • для великих приміщень, а також при наявності пухнастих домашніх тварин потрібен пилосос потужністю від 350 Вт до 400 Вт;
  • щоб прибирати приміщення більше 70 квадратів, де багато килимів, потрібно купувати прилад від 400 Вт.

Також слід звернути увагу на додаткові насадки. Дуже зручно, якщо утримувач універсальний і на ньому можна перемикати потрібний режим. Таким чином, вибирати пилосос слід, виходячи з характеру покриття і площі приміщення.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: пилосос
Популярне