RU
Прес-реліз
31.07.2020, 13:40

Як вибрати новий піддон для душової кабіни?

Як вибрати новий піддон для душової кабіни? - Фото
Источник фото: depositphotos.com

Душові кабіни все частіше встановлюються в квартирах. Який піддон краще вибрати до душової кабіни

Класичні ванни абсолютно недоречні в маленьких квартирах або на дачі. Вони мають ряд недоліків. По-перше, габарити, які часто не дозволяють встановити ванну в санвузлі, поєднаному з ванною кімнатою. По-друге, велика витрата води: якщо набирати кожному члену сім'ї окрему ванну, то це обійдеться занадто дорого. Тому душова кабіна все частіше встановлюється в квартирах.

Вибір піддону

При дотриманні правил установки будь-яка модель прослужить не менше 5-6 років. Хоча збірка всієї конструкції займає небагато часу, часто допускаються помилки. В результаті з'являється нестійкість, одні елементи відчувають значні навантаження. В один з моментів піддон просто може лопнути. Заклеїти його можна, але це тільки тимчасове рішення. Далі кабіна починає протікати. 

Якщо проблема в тріщині, то зовсім необов'язково купувати нову кабіну. Можна придбати сам піддон відповідного розміру. Виробники пропонують їх з різних матеріалів:

● Акрил. Висока міцність, невелика вага, простота установки - ось далеко не повний список переваг. З недоліків - низька міцність. Потрібно уважно вивчити інструкцію на предмет максимального навантаження.

● Сталь - більш надійний варіант, але падаючі краплі води з душу сильно барабанять. Уникнути цього допоможе запенивание простору знизу.

● Чавун - надійний варіант, позбавлений недоліків попередніх типів. З недоліків - велика вага.

● Камінь - самий довговічний і надійний варіант.   

● Кераміка - вироби з оригінальним стилем і різноманітністю форм. 

Який піддон вибрати: глибокий або невеликий?

Сучасні виробники пропонують моделі різної глибини (7-45 см і більше). Кожен може вибрати оптимальну глибину, виходячи їх поставлених завдань. Дрібні піддони створені виключно для прийому душу. Але зате вони легкі, швидко встановлюються. У той же час може розбризкується вода в усі сторони.

Моделі середньої глибини мають невеликі бортики (до 15 см). Це дещо зручніше, так як вже є можливість спокутувати дитини, помити собаку. 

Глибокі піддони здатні замінити ванну. Тут можна викупатися, випрати, помити голову, нахилившись. Але такий тип не підійде для літніх людей, яким важко подолати високий борт. 

Що стосується розмірів, то існує дуже багато варіантів. Наприклад, для квартири з невеликою ванною кімнатою, суміщеної з санвузлом, є піддони квадратної форми зі стороною в 70 см. 

Незалежно від особливостей кімнати кожен може вибрати душову кабіну в квартиру.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: поддон
Популярне