RU
Прес-реліз
13.08.2020, 16:18

Як цілодобово отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією

Як цілодобово отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією - Фото

Для того, щоб покращити кредитну історію, подавайте заявку на кредит онлайн без відмови в Cashberry

Отримати кредит онлайн без відмови в Україні з гарною кредитною історією - справа на 5 хвилин. Але статистика говорить про те, що більшості позичальників далеко до бездоганної кредитної історії. Ми зібрали 5 найпопулярніших помилок і факторів, які негативно впливають на рейтинг клієнтів.

Кредитна історія - це всі дані про ваші позики, регулярність виплат і кількість прострочень. Кредитні установи спираються на неї для того, щоб зрозуміти наскільки безпечно давати гроші в борг, яку суму і на який термін можна схвалити.

Прострочення - це завжди поганий фактор для кредитної історії

Але ще гірше, якщо клієнт взяв онлайн кредит на карту і більше 3 місяців не здійснював оплату. Такі кредити в досьє позначаються як негативні, так і саме слово вже наштовхує на деякі висновки про позичальника. Більшість кредитних установ не погодять швидкий позику без відмов і перевірок. Чим більше подібних прострочень, тим гірше кредитна історія і нижче рейтинг.

Збираєте борги

Кредитна історія складається не тільки з позик, але і з прострочених штрафів, аліментів та боргів за ЖКГ. У тому випадку, якщо ваші фінансові зобов'язання підтверджені рішенням суду і не виконані протягом 5 днів - кредитна історія зміниться в негативну сторону. Рекомендуємо не доводити справу до суду і вчасно оплачувати всі штрафи.

Занадто багато заявок на кредит

У кредитної історії відображається не тільки кількість заявок, але і число схвалених і відхилених. Взяти кредит готівкою без відмови в Україні може перешкодити два фактори:

  • Ви подали занадто багато заявок на кредит на карту 24/7. Це вказує на те, що з фінансовим становищем все плачевно і позичальник не вибирає конкретний заклад, а намагається знайти гроші де завгодно і на будь-яких умовах.
  • Вам багато разів відмовили в кредитуванні. Якщо інші установи не довірили вам гроші, то закрадаються сумніви, чи варто взагалі узгоджувати кредит.

Постійні зміни в особистих даних

Безумовно, ви можете переїхати, змінити номер телефону або прізвище - це нормально. З іншого боку, якщо зміни в особистих даних вносяться кілька разів на місяць - це викликає підозру. Зазвичай, такі дії вказують на шахрайство. Всі зміни зберігаються в кредитній історії і можуть значно знизити рейтинг позичальника.

У вас ніколи не було кредиту

Здавалося б, а що тут такого? Але ми розглядаємо ситуацію з точки зору кредитної історії, і якщо вона відсутня - це дивно. Кредитні установи відправляють запит до УБКІ, щоб перевірити з якою регулярністю клієнт виплачує заборгованості і бере нові. Якщо інформація відсутня, то такий клієнт залишається загадкою і, швидше за все, в кредиті відмовлять.

Тепер ви знаєте чого НЕ робити, щоб не зіпсувати кредитну історію. А ось для того, щоб її покращити - подавайте заявку на кредит онлайн без відмови в Cashberry. Ми перевірили це МФО і подивилися відгуки про Cashberry на сайті. Тут ви можете отримати до 15000 гривень за кілька хвилин. Чим більше ви оформите кредитів і закриєте без прострочення, тим вище стане кредитний рейтинг.

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне