RU
Прес-реліз
02.04.2020, 09:00

Як рятують бізнес від наслідків пандемії в країнах світу?

Як рятують бізнес від наслідків пандемії в країнах світу? - Фото

Сайт «Обозреватель» проаналізував інформацію, як уряди різних країн планують підтримувати своїх дрібних і великих бізнесменів

Українські підприємці поки перебувають в стані шоку. Частина бізнесу закрита на невизначений час, товар розпродається онлайн, перевезення зупинені, офісні працівники пішли на удаленку, і жоден фінансист не в змозі розрахувати втрати економіки. Новини України сьогодні на сайті «Обозреватель» оновлюються щомиті. Сайт проаналізував інформацію: як же уряди різних країн планують підтримувати своїх дрібних і великих бізнесменів?

Китай

Програма підтримки економіки поки розрахована на окремі сектори, які найбільше постраждали від пандемії:

  • податкові пільги для туристичних операторів та агентів, транспортних компаній, що займаються пасажирськими перевезеннями, онлайн-агрегаторів квитків, готельного та ресторанного бізнесу;
  • звільнення від ПДВ (13%) підприємств логістики та кур'єрських компаній, які взяли на себе підвищене навантаження для доставки товарів першої необхідності громадянам в умовах жорсткого карантину;
  • закупівля компаніями для своїх співробітників дезінфекторів, засобів індивідуального захисту та витратних матеріалів звільняється від індивідуального прибуткового податку - за умови, що товари придбані за безготівковим розрахунком.

США

Загальнонаціональний план в розробці. Перший крок: звільнення від податку на зарплату до кінця року для всіх жителів країни. Для порівняння - в Україні від ЄСВ звільнили тільки самозайнятих підприємців і ФОП на 2 місяці, при цьому обов'язок сплачувати єдиний соціальний внесок за своїх підлеглих збереглася для всіх роботодавців незалежно від стану їхнього бізнесу.

Американці розглядають можливість відстрочки виплати податків середнім і малим бізнесом і кредитні канікули для постраждалих секторів економіки. Внески на соціальне страхування знижені на 15,3%. Вводяться пільги для працівників, які опинилися через коронавируса на неоплачуваних лікарняних.

Європа

Італія. 25 мільярдів євро для відновлення економіки. Компенсації компаніям з втратами в бізнесі від 25%.

Франція. Оплачуваний лікарняний батькам на час карантину в школах і садках. Відстрочка по сплаті обов'язкових соціальних податків і зборів. Нульові штрафи за зриви термінів держконтрактів.

Великобританія. Зниження облікової ставки в 3 рази до 0,25%, зниження ПДВ, пільгові кредитні програми.

Австралія

Пакет пільг для пенсіонерів. Малий і середній бізнес, приватні інвестори та інвестиційні фонди отримують податкові пільги для подолання наслідків тимчасового закриття бізнесу або його вимушеної ліквідації.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: пандемія