RU
Прес-реліз
13.02.2020, 11:08

Як підібрати дитині правильне взуття?

Як підібрати дитині правильне взуття? - Фото

Дитина, як правило, багато бігає, стрибає і пустує. Тому буде набагато краще, якщо в гардеробі малюка з'явиться дитяче ортопедичне взуття

Вчені всього світу серйозно стурбовані і вже б'ють на сполох: кількість захворювань опорно-рухового апарату за останнє десятиліття збільшилася в рази і все частіше стають причиною часткової або повної інвалідності. Як відомо, здоров'я людини закладається з раннього віку і будь-яку хворобу набагато легше попередити, ніж потім довго і наполегливо лікувати. А що може бути для нас дорожче наших діток?

Як з'ясувалося, причина найсерйозніших недуг часто криється в деформації стопи, що згодом викликає ряд серйозних хвороб і ускладнень: проблеми з хребтом, серцево – судинною системою, суглобами і внутрішніми органами.

Дитина, як правило, багато бігає, стрибає і пустує. Тому буде набагато краще, якщо в гардеробі малюка з'явиться дитяче ортопедичне взуття, яке може служити як в профілактичних цілях, так і лікувальних. Щоб стопа малятка формувалася правильно, воно повинно періодично ходити босоніж по нерівній поверхні, щоб тренувати м'язи. Але давайте чесно визнаємо, як часто в дійсності це відбувається? В результаті, у дитини часто розвивається плоскостопість, яку можна точно діагностувати тільки після 6-8 років, так як до цього віку у людини ще триває формування підошви. Але ж час вже виявився втраченим!

   Щоб не відбувалося подібних неприємностей, давайте відповімо на питання: з якого віку нашим чадам вже може знадобитися ортопедичне взуття для дітей. Для початку, давайте запам'ятаємо – такі вироби призначає тільки лікар – ортопед, на первинний прийом до якого слід прийти разом з малюком протягом 3 міс., Після його народження, на повторний – через 6 міс., А потім-через півроку впевненої ходьби дитини . Доктор проведе ретельний огляд і призначить відповідну модель: профілактичну (яка рекомендована фахівцями багатьом діткам) або лікувальну, в разі діагностованої аномалії. Надалі, відвідування лікаря знадобиться, якщо виникнуть будь – які підозри про формування плоскостопості. Але, на жаль, існують ситуації, коли спеціальне ортопедичне взуття для малюків повинне використовуватися в обов'язковому порядку:

- ДЦП;

- вроджена клишоногість;

- інші порушення опорно-рухового апарату, які виникають з дитинства.

 Правильне взуття для діток повинне:

1. Виготовлятися з натуральних матеріалів, мати гнучку, добре гнучку підошву, вологопоглинаючу м'яку устілку і відповідаючий віку каблук Томаса.

2. Добре фіксувати ногу і відповідати розміру. Такі вироби не рекомендують купувати на виріст.

3. Мати високий щільний задник і досить широкий носок, щоб малюк міг вільно ворушити всіма пальчиками.

4. Бути максимально зручним і комфортним.

5. Відповідати модним тенденціям.

Ортопедичне взуття для підлітків може мати трохи звужену передню частину, але лише настільки, щоб це не впливало на формування стопи.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: взуття
Популярне