Прес-реліз
13.02.2020, 11:08

Як підібрати дитині правильне взуття?

Як підібрати дитині правильне взуття? - Фото

Дитина, як правило, багато бігає, стрибає і пустує. Тому буде набагато краще, якщо в гардеробі малюка з'явиться дитяче ортопедичне взуття

Вчені всього світу серйозно стурбовані і вже б'ють на сполох: кількість захворювань опорно-рухового апарату за останнє десятиліття збільшилася в рази і все частіше стають причиною часткової або повної інвалідності. Як відомо, здоров'я людини закладається з раннього віку і будь-яку хворобу набагато легше попередити, ніж потім довго і наполегливо лікувати. А що може бути для нас дорожче наших діток?

Як з'ясувалося, причина найсерйозніших недуг часто криється в деформації стопи, що згодом викликає ряд серйозних хвороб і ускладнень: проблеми з хребтом, серцево – судинною системою, суглобами і внутрішніми органами.

Дитина, як правило, багато бігає, стрибає і пустує. Тому буде набагато краще, якщо в гардеробі малюка з'явиться дитяче ортопедичне взуття, яке може служити як в профілактичних цілях, так і лікувальних. Щоб стопа малятка формувалася правильно, воно повинно періодично ходити босоніж по нерівній поверхні, щоб тренувати м'язи. Але давайте чесно визнаємо, як часто в дійсності це відбувається? В результаті, у дитини часто розвивається плоскостопість, яку можна точно діагностувати тільки після 6-8 років, так як до цього віку у людини ще триває формування підошви. Але ж час вже виявився втраченим!

   Щоб не відбувалося подібних неприємностей, давайте відповімо на питання: з якого віку нашим чадам вже може знадобитися ортопедичне взуття для дітей. Для початку, давайте запам'ятаємо – такі вироби призначає тільки лікар – ортопед, на первинний прийом до якого слід прийти разом з малюком протягом 3 міс., Після його народження, на повторний – через 6 міс., А потім-через півроку впевненої ходьби дитини . Доктор проведе ретельний огляд і призначить відповідну модель: профілактичну (яка рекомендована фахівцями багатьом діткам) або лікувальну, в разі діагностованої аномалії. Надалі, відвідування лікаря знадобиться, якщо виникнуть будь – які підозри про формування плоскостопості. Але, на жаль, існують ситуації, коли спеціальне ортопедичне взуття для малюків повинне використовуватися в обов'язковому порядку:

- ДЦП;

- вроджена клишоногість;

- інші порушення опорно-рухового апарату, які виникають з дитинства.

 Правильне взуття для діток повинне:

1. Виготовлятися з натуральних матеріалів, мати гнучку, добре гнучку підошву, вологопоглинаючу м'яку устілку і відповідаючий віку каблук Томаса.

2. Добре фіксувати ногу і відповідати розміру. Такі вироби не рекомендують купувати на виріст.

3. Мати високий щільний задник і досить широкий носок, щоб малюк міг вільно ворушити всіма пальчиками.

4. Бути максимально зручним і комфортним.

5. Відповідати модним тенденціям.

Ортопедичне взуття для підлітків може мати трохи звужену передню частину, але лише настільки, щоб це не впливало на формування стопи.

Отправить:
Теги: взуття
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.