RU
Прес-реліз
02.11.2020, 13:29

Як отримати оплату від іноземних контрагентів

Як отримати оплату від іноземних контрагентів - Фото

Payoneer давно користується популярністю серед фрілансерів та компаній з усього світу, стираючи кордони в сфері міжнародних платежів

Gig-економіка стирає будь-які межі на світовому ринку праці. Багато українців користуються перевагами інформаційних технологій, щоб продавати товари або послуги за кордоном, при цьому не залишаючи батьківщину.

Досить важливе питання при роботі з іноземними контрагентами — виставлення рахунку. По-перше, у клієнтів можуть бути особливі стандарти та вимоги при роботі з підрядниками. По-друге, необхідно подумати про оптимальний спосіб оплати для обох сторін.

Payoneer вже досить давно користується популярністю серед фрілансерів та компаній з усього світу, стираючи кордони в сфері міжнародних платежів. Зокрема, платформа дозволяє швидко отримувати оплату в доларах та євро й виводити гроші з фріланс-бірж з мінімальною комісією.

Способи виставлення рахунку через Payoneer

Payoneer надає кілька способів виставлення рахунку іноземним контрагентам:

1. Виставлення рахунку з використанням реквізитів.

Для цього необхідно:

  1. на головній сторінці акаунта натиснути Відправити запит на оплату;
  2. вибрати існуючого платника або натиснути Додати нового платника (компанія / фізособа та їх контактні дані, включаючи email);
  3. додати платіжну інформацію та прикріпити документи (в разі необхідності).

Платник відразу ж отримає запит на оплату в зручній для нього валюті з клікабельною кнопкою по email.

2. Внутрішній переказ.

Якщо клієнт не зареєстрований в Payoneer, варто запросити його приєднатися: внутрішні перекази здійснюються миттєво та без комісії.

3. Використання майданчиків-посередників.

Буває, що сторони вимагають взаємні гарантії при першій співпраці та використовують escrow-сервіси. Наприклад, Upwork стягує комісію в розмірі 3.4% при використанні прямих контрактів, гарантуючи клієнту виконання роботи, а виконавцю — оплату. У такому випадку з рахунку Upwork гроші можна вивести на акаунт Payoneer з комісією 1$ (в той час як банківський переказ коштує від 30$).

Висновки

Payoneer вже давно користується популярністю серед американських та європейських замовників, перш за все завдяки простоті управління валютами та швидкій оплаті. Українські ж підприємці цінують платформу за можливість отримання коштів з-за кордону в кілька разів швидше та економніше, в порівнянні зі SWIFT/SEPA переказом.

З огляду на відсутність комісії на внутрішні перекази між користувачами Payoneer, дана платформа відмінно підходить для компаній з великою кількістю підрядників. Таким чином, можна управляти грошовими потоками з мінімальними втратами на переказах.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Payoneer
Популярне