Прес-реліз
01.04.2020, 10:00

Як не потрапити до рук шахраїв при онлайн кредитуванні?

Як не потрапити до рук шахраїв при онлайн кредитуванні? - Фото

«Задаром вам гроші ніхто не дасть»: що автори Go-credits.com знають про мікрокредитування?

Онлайн-кредитування розвивається швидкими темпами на фінансовому ринку. Список пропозицій вже перевалив за 100 - в таких умовах людині, яка тільки думає оформити кредит стає непросто знайти гідну компанію. Та й тим, хто вже оформляв кредити і хоче змінити кредитну платформу, теж доводиться нелегко. Чому? Тому що вибір кредитного сайту - це дуже відповідальне завдання і ніхто не хоче постраждати від шахрайства або несанкціонованої передачі даних.

Уникнути ризику невдалої співпраці можна завдяки сервісам оглядів і рекомендацій. Вони створені спеціально для того, щоб знайти всі кредитні пропозиції України в одному місці. Ось що кажуть про це засновники сервісу рекомендацій Go-credits.com :

«В онлайн кредитуванні є маса своїх нюансів. Задаром вам гроші ніхто не дасть, особливо, якщо для цього не потрібна особиста присутність. Ось за 7 або 30 грн на місяць кредит дати можуть - за так званою «нульовою» ставкою. Або пролонгація може бути платна. Або термін погашення за ставкою обмежений. Звідки знати такі деталі новачку у кредитуванні?

А «людський» контент? Таблиці, блоки, ліцензії, фото - все це є, а де людська складова? Огляди кредитних компаній - це ж не повсякденне чтиво, зрозуміле кожному. Ми подумали, що для оглядів це має вирішальне значення. Що ще більш важливо – то це виносити адекватні вердикти кредитним сайтам, тобто говорити, що нам не подобається, що ми рекомендуємо, на що тут звернути увагу. Дуже часто в процесі аналізу сайту ми знаходимо інформацію про додаткові комісії, про реальні відсотки - саме це допомагає користувачам не попастися на вудку шахраїв і підібрати адекватну кредитну пропозицію».

Що ж, виглядає цілком логічно: якщо прочитати спершу декілька оглядів і порівняти кредитні пропозиції, то картина стає більш повною. Та й ризики укласти невигідну угоду зменшуються.

Зараз на сайті Go-credits.com налічується більше 50-ти оглядів на українські кредитні сайти. Автори заявляють, що будуть наповнювати сайт оглядами з появою нових кредитних компаній.

Отправить:
Теги: Go-credits.com
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне