Прес-реліз
10.02.2020, 11:45

Як жити смарт в один клік: АЛЛО граючи вирішує побутові проблеми

Як жити смарт в один клік: АЛЛО граючи вирішує побутові проблеми - Фото

Діджитал-версія рекламної концепції «Живи смарт» створена як інтерактивна сторінка, за допомогою якої можна отримати відповіді на популярні питання

Сучасний світ став настільки швидко змінюватися, що споживачі просто не встигають стежити за появою величезної кількості нових типів гаджетів найрізноманітнішого призначення. Всі вони створені з простою метою - зробити наше життя трішки комфортнішим. Але їх стало настільки багато, що нові гаджети стали з'являтися на полицях магазинів кожен день в прямому сенсі цього слова. І встежити за всіма новими технологіями і останніми тенденціями в розвитку електроніки для звичайної людини стало просто неможливо. Саме усвідомлення цього факту і спонукало компанію Алло створити сторінку-помічник, на якій, завдяки звичайним життєвим прикладам, запропоновані варіанти рішень різних побутових і рутинних завдань за допомогою сучасної смарт-техніки.

Діджитал-версія рекламної концепції «Живи смарт» створена у вигляді інтерактивної сторінки, за допомогою якій українці зможуть отримати відповіді на найпопулярніші питання. Наприклад, "Яка техніка допоможе впоратися з шерстю домашнього улюбленця"; "Який гаджет допоможе стежити за здоров'ям своїх зубів" або "Як досягти ефективного результату на тренуванні в спортивному залі".

Сторінка демонструє справжню революцію на ринку інтернет-продажів, пропонуючи не просто конкретні товари, а рішення реальних проблем покупців. Замість каталогу електроніки - всього 8 тематичних розділів по кілька товарів в кожному. Засіб навігації - повідомлення віртуальних персонажів в месенджерах, супроводжуваних стікерами з мемасиками.

В результаті взаємодії з чатом, користувачеві показується рішення обраної проблеми за допомогою сучасного смарт-гаджета.


В результаті десятки популярних товарів демонструються звичним і зрозумілим для всіх способом - немов листування в месенджері з мамою, коханою або другом Яриком, що обіцяє здивувати сусідів своїм репчиком (так, наприклад, пропонується потужна портативна колонка). Таким чином користувач дізнається навіщо йому в будинку розумна розетка (це рішення популярної проблеми невимкненої праски) або квадрокоптер (коханій набридли банальні ракурси для знімків в її інстаграмі). А нова форма подачі інформації перетворює навігацію інтернет-магазином на справжню пригоду у світі ультрасучасних технологій, які роблять наше життя цікавішим завдяки різним розумним штукам, відсуваючи побутові проблеми («ти забрав дитину зі школи?») на задній план. Для вирішення проблем досить просто тицьнути пальцем в екран смартфона.

"Ми не очікуємо отримати від цієї сторінки миттєву комерційну вигоду, а скоріше хочемо розповісти простою мовою про користь і актуальність сучасних розумних гаджетів і в результаті надихнути наших клієнтів. Ми прекрасно розуміємо, що багато нових товарів досить складні для розуміння і освоєння, тому ми вибрали релевантний стиль у вигляді чат-бота, що вирішує конкретні побутові проблеми", говорить Маркетинг-директор Групи компаній Алло Артур Матковський.

Такий інноваційний підхід в продажах в буквальному сенсі слова «олюднив» підхід до вибору товару. Нова ідея «АЛЛО» переосмислила customer journey: тепер споживачеві допомагають з вибором віртуальні коучі/гуру, демонструючи рішення простих побутових проблем за допомогою сучасної електроніки. Цьому сприяють сучасні Діджитал-інструменти: чат-інтерфейс і елементи Гейміфікації.

Метою рекламної кампанії «Живи смарт» було збільшення обсягу продажів смарт-техніки на 15% і збільшення конверсії на сайті на 10%. Для цього всі комунікації сфокусувалися на Діджитал-каналах. І результати перевершили очікування: продажі смарт-техніки виросли в 2019 році на 24%, що в три рази вище зростання ринку! Найбільше зростання продемонстрували розумні зубні щітки - їх продажі зросли на 122%. На 41% зросли продажі дронів, на 33% - TWS-навушники, на 25% - розумні пилососи, на 18% - розумні чайники і на 5% - носимі гаджети: розумні годинники і фітнес-браслети.

У світі, що постійно змінюється, де за кожну хвилину нашого часу і уваги вишиковується черга бажаючих заволодіти ними ними у той чи інший спосіб, споживачі не встигають стежити за стрімким розвитком технологій і появою нових класів розумних пристроїв, здатних зробити життя комфортнішим. І новий формат роботи з покупцями, створений «АЛЛО» дає нам саме таке рішення побутових проблем за допомогою сучасної розумної техніки. Жити в стилі смарт - нескладно, тепер для того, щоб стати частиною сучасного світу і зробити своє життя комфортнішим, досить одного простого тиця в екран смартфона.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне