RU
Прес-реліз
07.09.2020, 16:12

Як боротися з накипом від води?

Як боротися з накипом від води? - Фото

Як прибрати накип у воді, і яка система фільтрації найкраща розповідають експерти компанії Ecohata

Вам певно знайомі щільні вапняні відкладення на стінках чайника і біляві розлучення на змішувачах, в душі та на іншій сантехніці. Однак накип — це не тільки косметичний дефект. Недостатня фільтрація води від вапняних включень завдає шкоди побутової техніки та здоров'ю. Саме тому установка фільтрів для води від накипу стає настільки популярною. Особливо в регіонах з підвищеною жорсткістю води.

Як прибрати накип у воді, і яка система фільтрації найкраща розповідають експерти компанії Ecohata.

Звідки береться накип у воді та чим вона шкідлива

Накип у воді утворюється через домішки солей магнію і кальцію, які осідають і накопичуються на поверхнях. Таку воду називають жорсткої.

Домішки в питній воді вважаються шкідливими для здоров'я:

  • провокують захворювання суглобів, появу каменів у нирках, жовчному міхурі;
  • ускладнюють роботу шлунково-кишкового тракту;
  • викликають сухість і роздратування шкіри, лупу.

Крім того, накип на поверхнях нагрівальних елементів скорочує термін служби побутової техніки. При нагріванні солі в жорсткій воді розпадаються на газ і осад. Останній осідає на металі, чіпляючись за його шорсткості. Накип гірше, ніж метал проводить тепло, тому через щільний наліт на ТЕНах підвищується витрати електроенергії.

Як прибрати накип у воді

Придумано багато методів очищення води від вапняних включень. Є зовсім прості — такі, як очищення води за допомогою відстоювання або кип'ятіння. Однак такі способи не позбавляють воду від солей, а лише знижують їх концентрацію.

Уберегти пральну і посудомийну машини можна за допомогою засобів для пом'якшення води на основі кислот. Але такий метод не підходить для питних потреб.

Зі шкідливими домішками в питній воді найкраще справляються побутові фільтри для пом'якшення води. Ось найпоширеніші їх види:

  • Проточні фільтри для техніки. Виконані у вигляді колби з сіллю або механічним фільтром. Рятують від накипу посудомийні та пральні машини, бойлери, водяні котли, газові колонки.
  • Фільтри для жорсткої води зворотного осмосу. Підходить для питної води. Мають найвищу ступень очищення в порівнянні з іншими способами. Заміна картриджа проводиться раз на 4 місяці, а мембрана, що фільтрує воду, служить до 2 років.
  • Проточні фільтри для мийки — моделі з позначкою «пом'якшувачі». Очищають водопровідну воду, але після цього вона може гірчити.
  • Фільтри-глечики. Найдоступніший і недорогий тип фільтрів. Знижують концентрацію домішок у воді, але не видаляють їх повністю. Касету потрібно замінювати щомісячно. Найпопулярніший представник категорії — фільтр Бар'єр.

Знайти системи фільтрації всіх категорій ви можете в магазині фільтрів Ecohatа. В асортименті представлені різні бренди. Ознайомтеся і порівняйте, щоб вибрати кращу модель фільтра для води від накипу.

Сподіваємося ця стаття допоможе вам замовити той фільтр, який відповідає вашим потребам.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне