RU
Прес-реліз
25.01.2021, 17:04

Взуттєва фабрика "Кредо": досвід успіху

Взуттєва фабрика "Кредо": досвід успіху - Фото

Компанія – надійний постачальник взуття для багатьох підприємств, та не раз ставала переможцем багатьох державних та комерційних тендерів

Приватне підприємство "Кредо" – українська взуттєва фабрика (м. Хмельницький) понад двадцять років виробляє якісне, доступне та зручне повсякденне взуття. Компанія щорічно приймає участь у всеукраїнських та міжнародних виставках, є надійним партнером та одним з лідерів взуттєвої галузі України. 

За результатам ранжування "Національного бізнес-рейтингу"  та даними офіційної статистики  серед великих та середніх підприємств Хмельницької області компанія отримала національний сертифікат "Лідер галузі 2014".  За офіційним ранжуванням, що розроблено міжнародною асоціацією конгресів і конференцій ICCA (Netherland), в рамках Незалежної Національної бізнес-премії, Взуттєва фабрика ПП "Кредо" отримала почесну нагороду "Вибір України 2017" та було відзначено керівника підприємства сертифікатом "Золоті руки"

Ставши учасником програми CUTIS за Програмою підтримки експорту до Канади UCANEXPORT, компанія неодноразово приймала участь у літніх та зимових  виставках TORONTO Shoe Show (Канада) в 2018 та 2019 роках.

Компанія є надійним постачальником взуття для багатьох підприємств харчової, транспортної, легкої промисловостей та не раз ставала переможцем багатьох державних та комерційних тендерів.

Фабрика виготовляє цільнолите взуття з сополімеру ЕВА, взуття з текстильних матеріалів та еко-шкіри  на підошві ПВХ методом прямого лиття. Жіноче, чоловіче та дитяче взуття таке як: чоботи, напівчоботи, черевики, калоші, сандалі, босоніжки, сланці, сабо, туфлі,  кросівки – це неповний перелік асортименту, що випускає компанія. (офіційний сайт фабрики – www.new-kredo.com.ua)

З моменту заснування та по сьогоднішній день, ми йдемо у ногу з часом. Щороку ми оновлюємо асортимент, покращуємо обладнання та модернізуємо виробництво. Впроваджуємо нові технології та вдосконалюємо наші вироби. В своїй роботі ми використовуємо сучасні прогресивні матеріали та дбаєм про навколишнє середовище, використовуючи новітні технології переробки вторинної сировини.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне