RU
Прес-реліз
12.06.2020, 12:17

Вуличне освітлення - вибір, види, типи, різновиди

Вуличне освітлення - вибір, види, типи, різновиди - Фото

Підібрати оптимальне рішення для кожного конкретного випадку допоможуть фахівці evrosvet.com.ua

З настанням сутінків на вулицях і на приватних територіях запалюються ліхтарі. Вони висвітлюють простір, роблять темряву затишній і надають оточуючого світу особливий шарм. В асортименті продукції виробників освітлювальних вуличних приладів можна знайти величезну кількість моделей прожекторів, ліхтарів, даунлайт, за допомогою яких можна перетворити ніч на день.

Вуличні світильники: види

Всі вуличні світильники можна поділити на 2 великі категорії - технічне освітлення і декоративні джерела світла. Перша група - вироби, основною роллю яких є освітлення вулиць і територій. Найчастіше такі світильники мають простий лаконічний дизайн без надмірностей, відрізняються високою міцністю корпусу. Вдень вони практично не помітні завдяки непомітному оформлення і прихованого монтажу.

Декоративних джерел світла дуже багато: вони представлені в різних формах і розмірах, з різними типами кріплень, різним спектром світла, разнящимися характеристиками. Їх можна поділити на кілька груп:

  • фасадні та ландшафтні;
  • настінні і підвісні;
  • вуличні ліхтарі і торшери;
  • вбудовуються.

Настінні світильники - одна з найбільш великих категорій. Це - потужні прожектори для освітлення великих за площею територій, декоративні світильники для архітектурного підсвічування фасадів, компактні бра для освітлення вхідних дверей, ганку.

Ландшафтні світильники, торшери, ліхтарі допомагають створити красиву і затишну освітлену зону в садах і парках, на прибудинковій території. Доповнити їх можна вбудованими в сходи і в доріжки моделями, що дозволить досягти ідеального освітлення будь-якої ділянки приватній території чи вулиці.

Як вибрати хороший вуличний світильник

На що звертати увагу при виборі вуличних світильників? Є кілька важливих критеріїв підбору приладів:

  • тип джерела світла і його призначення;
  • потужність приладу;
  • світловий потік і колірна температура;
  • тип кріплень.

Перш ніж купити світильник для вулиці обов'язково вивчіть місцевість, де прилад буде встановлений. Від технічних характеристик обраної моделі багато в чому залежить те, наскільки добре буде освітлена територія. Врахувати необхідно місце установки світильника, висоту його розміщення, наявність або відсутність перешкод для поширення світлових променів. Оптимальний результат можна отримати шляхом комбінації декількох різновидів приладів. Так, для освітлення території біля будинку можна вибрати настінні світильники, що вбудовуються даунлайти, торшери. Для освітлення вулиці ідеально підходять прожектори з датчиком руху. Підібрати оптимальне рішення для кожного конкретного випадку допоможуть фахівці evrosvet.com.ua.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: