RU
Прес-реліз
27.04.2021, 13:36

Все про стелажі: види, переваги, купівля

Все про стелажі: види, переваги, купівля - Фото

З даної статті ви дізнаєтесь все про стелажі і їхню багатофункціональність

Стелаж – це металева конструкція, яка застосовується для складування та зберігання різних предметів. Стелажі додатково можуть бути укомплектовані полицями і іншими пристосуваннями. Стелажі знайшли застосування в різних сферах, починаючи від домашнього побуту і закінчуючи на великих виробництвах.

На сайті ви можете замовити стелажі різної форми і розміру, призначених для зберігання різних продуктів і документів. Знайти довговічні, якісні, надійні стелажі ви можете на нашому сайті.

Призначення стелажів

Головним завданням стелажа є допомога в організації розміщення об'єктів, найбільш оптимальне для швидкого доступу до предметів. Оптимальна конструкція стелажа, незалежно від ваги та розміру предметів які необхідно зберігати, дозволить найбільш ефективно використовувати вільний простір.

Ще одним плюсом стелажів є здатність розміщувати предмети в умовах обмеженого простору. Це важливий критерій вибору приміщення для підприємств, які потребують зберігання товарів перед реалізацією. Не завжди доцільно орендувати велике приміщення, коли можна обійтися меншим приміщенням зі встановленою продуманої стелажній системою.

Конструктивні особливості стелажів

Всі типи стелажів схожі за своєю конструкцією. Основою стелажів є опорні вертикальні стійки. З їх допомогою конструкція набуває стійкість і на них кріпляться додаткові деталі. Горизонтальними елементами стелажів є ригелі, полиці, консолі та інше. Залежно від призначення стелажів застосовуються ті чи інші деталі. Стелажі – це збірна конструкція, яка складається з ряду елементів, які кріпляться між собою за допомогою спеціальних кріпильних деталей. Це велика перевага при транспортуванні стелажів в інше місце, при цьому можна змінювати їх конфігурацію.

Переваги стелажів:

  1. Дане обладнання має великі можливості для зберігання будь-яких видів предметів промислового і побутового застосування;
  2. Знаючи призначення стелажа можна підібрати найбільш підходящу конструкцію;
  3. Невелика площа яку займає стелаж здатна вмістити досить великі обсяги і вантажі товарів;
  4. Стелажі легко транспортувати, монтувати і демонтувати;
  5. Матеріал з якого робляться стелажі стійкий до навантажень, зовнішнього впливу, перепадів температур, а також довговічний і зносостійкий;

https://stellag.com.ua/stelazhy/ 

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: стелажі
Популярне