Прес-реліз
11.09.2019, 08:00

Вперше в Україні відкрито продаж eSiM від TravelSiM

Вперше в Україні відкрито продаж eSiM від TravelSiM - Фото

eSiM можна отримати електронною поштою без візиту до пунктів продажу TravelSiM

eSiM заміняє собою пластикову сім-картку. Абонент її отримує у вигляді зображення з QR-кодом, на який необхідно навести камеру iPhone чи iPad через відповідний пункт меню. Тобто, eSiM можна отримати, наприклад, електронною поштою без візиту до пунктів продажу TravelSiM.

Можна взагалі знаходись за кордоном, придбати eSiM на сайті TravelSiM з оплатою через платіжний сервіс Portmone, “сфотографувати” отриманий QR-код та користуватися всіма тарифними перевагами TravelSiM під час закордонних подорожей.

Зокрема, TravelSiM пропонує Інтернет-доступ в ЄС від 15 коп.; в Ізраїлі, країнах Скандинавії та Прибалтики – від 13 коп.; в Туреччині та США від 26 коп. за 1 МБ.

Наразі, eSiM підтримують лише новаторські моделі iPhone XS та XR (на 1 сім-картку) та деякі сучасні iPad з модулем 3G/LTE. Смартфони дозволяють налаштувати домашню сім-картку для здійснення дзвінків, а eSiM – для LTE-доступу в Інтернет.

Отже, старт-пакет eSiM від TravelSiM містить:
  • eSiM (QR-код)
  • естонський номер (+372)
  • баланс $10 (який можна поповнювати в Portmone)

Вартість такого старт-пакету 300 грн.

Віртуальний номер можна закачати на:
IPhone*: XS, XS Max, XR;

IPad *: Pro 12.9 "(gen. 3), Pro 11", Air 10.5 ", mini 

Нагадаємо, послуга передплаченого роумінгу TravelSiM представлена в Україні з 2005 року. Оператор послуги – естонська компанія Top Connect з 23-річним досвідом в телекомунікаціях.

Інфолінія: 044-225-8008

TravelSiM.ua/eSiM

Отправить:
Теги: eSiM, TravelSiM
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.