Прес-реліз
02.07.2020, 16:13

Виведення із запою: чому варто звернутися до фахівців

Виведення із запою: чому варто звернутися до фахівців - Фото

Клініка доктора Кадирова пропонуємо лікування алкоголізму в Києві і виведення з запою

Якщо у людини починається алкогольна залежність, це може призвести до серйозних проблем як у фізичному, так і психологічному плані. Так відбувається тому, що внаслідок вживання алкоголю, починає змінюватися сприйняття реальності, а ендотрофен в організмі виробляється тільки в тому випадку, коли людина вживає. Відповідно, коли хворий не п'є, він постійно знаходиться в пригніченому настрої, може впадати в депресію, апатію, у нього з'являються суїцидальні думки.

Що ж стосується фізичного стану, то алкоголь руйнівно впливає на всі системи. Ми звикли до того, що алкоголь призводить до цирозу печінки, але, крім цього, він стає причиною інфарктів, інсультів, захворювань нервової системи і ще десятків хвороб.

Алкоголізм страшний в будь-якій формі, але гірше за все запійний. Тому що перебуваючи в запої, людина перестає адекватно сприймати реальність, не контролює себе і єдине що його хвилює - де дістати випивку. Це призводить до отруєнь неякісним алкоголем, втрати роботи і навіть сім'ї. Щоб людина припинила пити, єдине, що йому допоможе - примусове виведення з запою. Будь-які вмовляння і прохання не подіють, тому що у хворого затуманений розум, і він не може адекватно сприймати те, що чує.

Як відбувається виведення з запою

Якщо людина пішла в запій, потрібно відразу ж вживати заходів, а не чекати, що він сам одумається. Цього не буде. Хворий буде пити, поки не закінчиться випивка, гроші і будь-які можливості її дістати. А потім у нього може початися «біла гарячка» або ж відмовить серце, бо не витримає навантаження.

Щоб вивести хворого із запою, потрібно відразу ж звернутися в спеціалізовану клініку. До вас додому виїде бригада, яка надасть першу допомогу. Хворому введуть медикаменти, які очистять організм від токсинів і дадуть підтримку органам, які постраждали під час запою.

Після цього рекомендовано відправити хворого в стаціонар, щоб продовжити лікування. Коли хворий знаходиться під наглядом лікаря, в разі погіршення фізичного або психічного стану, медик зможе надати допомогу, яку не нададуть родичі в домашніх умовах.

Клініка доктора Кадирова пропонуємо лікування алкоголізму в Києві (https://narko-centr.com.ua/uk/likuvannya-alkogolizmu/) і виведення з запою. Якщо ваша близька людина п'є - не сподівайтеся на краще, а вчасно звертайтеся за допомогою.

 

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне