RU
Прес-реліз
14.02.2020, 18:16

Вірменський бізнес-клуб — альянс, що перетворює ідеї в результати

Вірменський бізнес-клуб — альянс, що перетворює ідеї в результати - Фото
Власник підприємств в різних сферах Ваган Симонян очолює Вірменський бізнес-клуб

Зараз в клубі вже більше 70 підприємців, серед яких не тільки вірмени, а й представники інших національностей

Нові можливості відкриваються тим, хто готовий розвиватися, наполегливо йти до своєї мети, переймати досвід колег і ділитися своїми знаннями. Саме таких людей об'єднав Вірменський бізнес-клуб (ВБК) — спільнота, де завжди можна знайти підтримку, зарядитися енергією однодумців, поспілкуватися з партнерами і конкурентами, поділитися своїми досягненнями. Історія клубу бере початок у 2017 році, коли кілька бізнесменів-вірмен вирішили об'єднатися для взаємодопомоги у вирішенні різних проблем в бізнесі, підвищення кваліфікації, обміну досвідом. Зараз в клубі вже більше 70 підприємців, серед яких не тільки вірмени, а й представники інших національностей.

Ваган Симонян: принцип роботи Вірменського бізнес-клубу — підтримка і взаємодопомога

Учасники Armenian Business Club високо цінують членство в спільноті однодумців

Великий внесок у розвиток Armenian Business Club вніс його нинішній голова Ваган Симонян — досвідчений бізнесмен, власник підприємств в різних сферах, громадський діяч, меценат. Він всіляко сприяє бізнес-комунікаціям підприємців. Нетворкінги, навчальні семінари, бізнес-форуми та конференції, які організовує Вірменський бізнес-клуб, живлять бізнес-середовище новими ідеями і дають відповіді на актуальні питання. Важливими є й закриті зустрічі конкурентів, де вони можуть обговорити проблеми, знайти відповіді на свої питання. Проводяться в ВБК і профільні зустрічі по галузях — по ресторанному бізнесу, сільському господарству, будівництву і т.д. Саме синергія в співтоваристві бізнесменів веде до високих результатів, народжує нові колаборації, сприяє впровадженню свіжих ідей і розширенню бізнесу. Доброзичлива атмосфера і готовність колег прийти на допомогу у вирішенні юридичних питань, взаємодії з держструктурами і неформальними об'єднаннями — принципи, на яких будує свою роботу бізнес-клуб.

Як керівник спільноти бізнесменів, Ваган Симонян активно підтримує молодих людей, які хочуть будувати свій бізнес. Вірменський бізнес-клуб дає їм привілеї у вигляді безкоштовного відвідування заходів, ділового нетворкінгу, а головне — виступає в якості надійного стартового майданчика для початку своєї справи. Молодіжний напрям бізнес-клубу, відкритий у 2019 році, налічує близько 30 молодих людей, кожен з яких може презентувати свій стартап або бізнес-план, озвучити бізнес-ідею. І в історії ВБК є приклади, коли клуб профінансував стартап і зараз це успішний бізнес, що діє.

Вірменський бізнес-клуб: рухаючись до успіху разом

Ваган Симонян планує розширення бізнес-клубу

Одне з непорушних правил Вірменського бізнес-клубу — прозорість. Голова Armenian Business Club Ваган Симонян і правління з п'яти бізнесменів користується довірою кожного члена спільноти. Звіти про фінансову діяльність (витрати, членські внески, допомога новачкам, благодійність та ін.) учасники клубу отримують на загальних зборах. Будучи співзасновником благодійного фонду ім. Св. Григорія Просвітителя, ВБК робить свій внесок в його діяльність.

 

Дивлячись в майбутнє, глава ВБК Ваган Симонян бачить великі перспективи клубу: розширення географії і вихід на всеукраїнський і міжнародний рівень, проведення заходів, за участю успішних українських бізнесменів і провідних бізнес-коучів країни.

Більше інформації про діяльність Вірменського бізнес-клубу ви можете отримати на офіційному сайті організації.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне