RU
Прес-реліз
01.04.2021, 14:45

Viknar’off – вибір країни на віконному ринку

Viknar’off – вибір країни на віконному ринку - Фото

Якість продукції та професіоналізм працівників – міцний фундамент, який створює обличчя Viknar’off

Компанія Viknar’off стала переможцем премії "Вибір країни" за підсумками 2020 року. Попри пандемію та карантинні обмеження, тут зуміли не тільки зберегти попередні досягнення, а й наростити деякі показники, збудувати додаткові приміщення та ввести в експлуатацію виробничі лінії.

Команда премії "Вибір країни" прискіпливо проаналізувала показники прибутковості, зростання прибутку, фінансову стійкість і місце компанії на ринку та визнала Viknar’off кращими серед віконників України. Viknar’off обирають і будівельні компанії, і приватні клієнти, які шукають високої якості, комфортного обслуговування та швидкого виконання замовлень.

Знайомтесь, Viknar’off – одне з найбільших в Україні автоматизованих виробництв, яке вже 15 років розвивається, нарощує потужності та успішно диктує моду на віконному ринку України та Західної Європи. "Обирай серцем" – закликають у Viknar’off, коли йдеться про світло та затишок домівки, комфорт робочого простору чи місця для релаксу.

Якість продукції та професіоналізм працівників – міцний фундамент, який створює обличчя Viknar’off. Додайте до цього постійне удосконалення виробництва, запровадження найновіших технологій та обладнання. Завод оснащений лише найсучаснішим  автоматизованим обладнанням відомих європейських марок Schirmer (Німеччина), Urban (Німеччина), Rotox (Німеччина), Bystronic (Швейцарія), Lisec (Австрія). Потужності дозволяють виготовляти на місяць понад 100 тисяч високоякісних металопластикових конструкцій будь-якого типу у стислий термін.

Тут шанують якість – на виробництві Viknar’оff постійно працює відділ технічного контролю. Продукція проходить багатоступеневу перевірку: вхідних матеріалів, готових склопакетів та вікон. Для контролю дверних конструкцій встановлений єдиний в Україні стенд для імітації монтажу дверей, який дозволяє протестувати готовий продукт в умовах максимально наближених до експлуатації.

Виробництво сертифіковане Viknar’оff за стандартом ISO 9001:2009 "Системи управління якістю", а продукція виготовляється відповідно до вимог ДСТУ та європейських стандартів EN. На заводі проводять випробування конструкцій на водо-, повітропроникність та вітрові навантаження, щоб бути впевненими у якості кожного виробу.

"Упродовж своєї п’ятнадцятирічної історії ми завжди працювали над тим, щоб розвиватись як підприємство, щоб розвиватись як команда, тож зараз радіємо, що ці зусилля отримали визнання премією "Вибір країни", – зазначають у Viknar’оff. – Однак тут не звикли брати таймаутів та спочивати на лаврах, то ж й надалі працюємо, ростемо та розвиваємось, щоб підкорювати нові вершини та ставити ще амбітніші цілі".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Viknar’off
Популярне