RU
Прес-реліз
05.04.2021, 12:46

Вікінги у грі: цифрова трансформація від Сrayon Group на українському ринку

Вікінги у грі: цифрова трансформація від Сrayon Group на українському ринку - Фото

За словами віце-президента Сrayon в регіоні CEE, Олександра Кутовського, компанія бачить величезний потенціал в Україні

У середині 2020 року в Україні почала роботу компанія Crayon Ukraine ("Крайон Україна"), яка входить у міжнародну Crayon Group зі штаб-квартирою в Осло. Компанія спеціалізується на ІТ-консалтингу, впровадженні та адаптації хмарних сервісів.

Крім такої базової комерційної діяльності, як продаж, підтримка і оптимізація ліцензій на програмне забезпечення Microsoft, AWS, Oracle, IBM, Сitrix, VMware та ін., компанія займається управлінням та оптимізацією ІТ-інфраструктури, хмарних технологій і розробкою рішень із застосуванням штучного інтелекту і аналізу великих даних. 

За словами віце-президента Сrayon в регіоні CEE (Central and Eastern Europe) Олександра Кутовського, компанія бачить величезний потенціал в Україні:

Більшість з наших рішень і сервісів унікальні для України і відповідають сучасним запитам українського бізнесу. Ми зібрали професійну локальну команду, яка допоможе компаніям легко пройти хмарну трансформацію.

Crayon активно співпрацює з Microsoft — у 2019 році отримала нагороду як кращий глобальний партнер за напрямками штучного інтелекту та машинного навчання — а також є одним з ключових партнерів Amazon в Європі зі статусом Advanced Consulting Partner. У січні 2021 року Crayon Ukraine теж отримала партнерський статус Microsoft LSP (Licensing Solution Provider), який дозволяє компанії надавати замовникам максимально повний комплекс послуг зі всього стеку технологій Мicrosoft, за усіма існуючими у виробника схемами ліцензування. Усього в глобальній команді Crayon — більше 350 сертифікованих експертів Microsoft.

Запуск на новому ринку також прокоментував гендиректор Crayon Group, Торгрім Такле:

Чистий прибуток Crayon в останньому кварталі зріс у всіх бізнес-напрямках та ринках, а особливо — за межами Скандинавії. У цих регіонах ми виросли на 63%. Україна — дуже привабливий для нас ринок, оскільки ми бачимо все більш активний перехід від наземних рішень до хмарних. Перехід на повнофункціональні, публічні хмарні платформи пришвидшують і великі проекти цифрової трансформації країни. Усе це робить IT-індустрію України дуже прогресивною.

Ще одна конкурентна перевага Crayon Ukraine — доступ до експертизи, напрацьованої п’ятьма Центрами компетенцій зі штучного інтелекту в Норвегії, Австрії, США, Сінгапурі та Австралії. Завдяки цьому, команда може вирішувати унікальні для ринку задачі в сфері інтернету речей (IoT), штучного інтелекту (AI) і машинного навчання (ML). Глобально Crayon Group реалізувала понад 100 проектів із застосуванням штучного інтелекту і машинного навчання.

Серед них — багато кейсів цифрової трансформації бізнесів. Так, за допомогою експертизи Crayon австрійський виробник вогнетривких матеріалів RHI Magnesitа отримав виробничу ML-платформу, яка скоротила витрати компанії, оптимізувала терміни і процес виконання ремонтних робіт. А міжнародна сталелітейна компанія Voestalpine AG змогла за допомогою AI та ML оптимізувати облік на численних складах у декількох країнах. Економія сертифікаційної компанії DNV GL від впровадження ML та AI рішень Crayon загалом сягнула близько €10 млн. Аналогічні переваги компанія готова надати і українським замовникам.

Серед послуг, які будуть доступні клієнтам Crayon в Україні, є популярний сервіс Crayon Cloud Economics. За допомогою стандартизованої методології аналізу споживання хмарних ресурсів, він дозволяє компаніям оптимізувати витрати на хмарну інфраструктуру та якісніше управляти власною хмарою. Так, за рахунок співпраці з Crayon, компанія TIME — один із найбільших у Європі виробників молочних продуктів — змогла заощадити 50% своїх IT-витрат після переходу з наземних рішень на хмарні.

Спеціалізацію та досвід Crayon Ukraine також прокоментував CEO компанії Борис Гаюр:

Завдяки великому професійному досвіду компанії Crayon, а також компетенціям, підтвердженим світовими виробниками, наші партнери та замовники отримують консалтинг світового рівня та рішення, що дають їм  змогу користуватись тільки потрібною кількістю програмних продуктів, наземних, гібридних чи мультихмарних сервісів та технологій і, що дуже важливо, сплачувати виключно за спожите ними.

Минулого року Crayon Group з дочірньою компанією Anglepoint Group, Inc. потрапили до "магічного квадранту" — профільного звіту компанії Gartner за індустріями — як лідер у категорії SAM (Software Asset Management) Managed Services. Це ще одне незалежне підтвердження високого професіоналізму експертів компанії.

Українським замовникам компанія пропонує зменшення витрат на програмне забезпечення (ПЗ) і хмарні обчислення; спрощення складання бюджетів, прогнозів і розподілу ресурсів; забезпечення  управління життєвим циклом ПЗ для хмарних сервісів, ліцензійної чистоти і зниження юридичних ризиків. Детальніше про ключові послуги та переваги додає CEO Crayon Ukraine Борис Гаюр:

1.    Білінгова мультихмарна платформа Crayon Cloud-iQ з миттєвим доступом до хмарних сервісів дає змогу замовнику самостійно і максимально оперативно керувати хмарними продуктами та послугами, отримувати необхідний консалтинг щодо використання сервісів, а також вичерпну глибоку інформацію та аналітику для будь-яких рівнів бізнесу задля запобігання ризиків надвитрат та можливих комплаєнс-кейсів.

2.    Програми сервісної підтримки у режимі 24х7 класу Crayon Advanced Support чи Crayon Premium Support дають можливість замовникам, яким потрібні найкращі SLA (угода про рівень послуг) отримати професійну підтримку спеціалістів світового класу та гарантоване вирішення важливих і критичних для них питань. Наша угода із корпорацією Microsoft про бекенд-підтримку надає замовникам найвищий пріоритет підтримки через Сrayon.

Про Crayon

Crayon — провідна ІТ-консалтингова компанія в сфері цифровізації бізнесу, заснована в 2002 році в Осло (Норвегія), нараховує близько 1 800 працівників по всьому світу в більш ніж 50 офісах, покриваючи 80% глобального ринку. Експертиза компанії включає в себе 6+ років досвіду впровадження проектів AI / ML по всьому світу і 18 років досвіду в області SAM (Software Asset Management) і Cloud project.

Сrayon — публічна компанія, зареєстрована на фондовій біржі в Осло.

www.crayon.com/ua


 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Сrayon Group
Популярне