RU
Прес-реліз
02.02.2021, 15:45

Відмінності і принцип роботи фільтра для води

Відмінності і принцип роботи фільтра для води - Фото

Фільтри для води – це дуже різні за конструкцією і принципом роботи пристрою

Фільтри для води – установки, які допомагають позбавлятися від домішок, присутніх в воді. Таке очищення сприяє перетворенню брудної і непридатною для використання людиною рідини в чисту воду, яку можна не тільки застосовувати для технічних потреб, а й пити. Фільтри для води і системи очищення води – це назви досить великих категорій пристроїв, які умовно можна поділити на 2 групи – побутові фільтри та пристрої для підготовки питної води. У чому різниця? Відрізняються ці види обладнання ступенем очищення, яку можуть забезпечити – вода для пиття повинна бути позбавлена ​​від всіх видів забруднень, в тому числі – бактерій.

Фільтри для води – це дуже різні за конструкцією і принципом роботи пристрою. Серед популярних домашніх варіантів – компактний і недорогий фільтр глечик для води, багатоступінчасті системи, установки зворотного осмосу. Як працюють ці варіанти обладнання і чим відрізняються між собою крім розмірів і ціни?

Принцип роботи пристроїв

Один з найпростіших варіантів для очищення води – фільтр-глечик. Коштує такий пристрій недорого, допомагає очищати воду для пиття і приготування їжі, працює швидко. Конструкція складається з двох основних частин – самого глечика для збору очищеної води і фільтруючого елемента-кришки. Під кришкою встановлений картридж, через який вода протікає для потрапляння в глечик. В процесі проходження через "перешкода" вода очищається до допустимих норм для вживання її в їжу.

Ще одне просте і недороге рішення – фільтр-насадка на кран. При скромних розмірах такий фільтр має вдвічі більший ресурс, ніж картридж глечика, а ось принцип очищення схожий. Вода проходить через картридж насадки під дією напору (в глечику – гравітації). Фільтр-насадка – ідеальний вибір фільтруючого елемента для дачі та поїздок. Його маленький розмір дозволяє без будь-яких складнощів перевозити пристрій.

Набагато більшою ефективністю – здатністю проводити воду до високих показників очищення і робочим ресурсом – мають стаціонарні фільтри. Таке обладнання з'єднується з системою водоподачі за допомогою гнучкого шланга і проводить очистку всієї що надходить в кран рідини. Вона не обмежена об'ємом і може використовуватися для пиття і приготування їжі. Швидкість очищення стаціонарними фільтрами висока, якість очищення – відмінне, працюють системи навіть при низькому тиску води у водопроводі.

Фільтри під мийку встановлюються під кухонною раковиною і подають очищену воду через окремий кран. Таким чином ви можете користуватися як пройшла очищення рідиною, так і водопровідною водою для технічних потреб. Якість очищення у таких фільтрів високе, адже проводиться вона багатоступінчасто (5 етапів). Важлива умова для використання такого фільтра – хороший натиск води у водопроводі.

Системи зворотного осмосу, мабуть, по праву можна назвати найкращими фільтруючими установками. Вони повністю позбавляють від зайвих елементів, проводячи і бактеріальну очищення. Швидкість роботи таких фільтрів дуже висока, робочий ресурс – тривалий. Дана технологія дозволяє очищати навіть дуже брудну воду, яка з самого початку не придатна не тільки для пиття, але і для технічних потреб.

При фільтрації за принципом зворотного осмосу вода проходить через особливі мембрани, що не пропустять нічого, крім молекул кисню і водню. Будь-які домішки, солі, бактерії, віруси через систему фільтрів мембрану не проникнуть. Результат роботи системи – в короткі терміни ви отримуєте великий обсяг ідеально чистої води. Сучасні системи можуть бути оснащені мінералізатором, який насичує вже підготовлену рідину корисними мікроелементами. Єдиний мінус таких систем – їх ціна. Але витрати окупаються швидко, а здоров'я, забезпечене найчистішої водою – безцінне.

Джерело статті: pershavoda.com

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне